Country Radio „zbaví své posluchače starostí“

country_bezstarostiKaždý den se na Country Radiu vyhrává jedna z cen, která podle slov stanice „zbaví jednoho z vás starostí„.

Ve vysílání Country Radia se během dne postupně odkrývají nápovědy, jež dovedou posluchače k odpovědi na otázku. Hádá se vždy slovo, věc, jméno, místo nebo něco jiného. Jakmile budete znát správnou odpověď, volejte do studia na 2 510 24 510. První, kdo správně zodpoví soutěžní otázku, vyhrává avizovanou cenu. Soutěž začíná ve všední dny v 9:00, končí nejpozději v 18:00. Pokud by v tomto čase nikdo správnou odpověděl neznal, soutěží se o danou cenu v jiném termínu a s jinou otázkou. Každý může v této soutěži vyhrát jen jednou.

Autor článku:

Komentáře (9)

 1. pevy

  Kdykoliv v minulosti, pokud jsem přímo z webu Country rádia napsal (technický) dotaz do redakce, vždycky mi přišla promptní odpověď. Když jsem ale (naposledy) napsal přímý dotaz – KDY POSLALI ŽÁDOST NA VOLNÉ SATELITNÍ VYSÍLÁNÍ, tak naprosto bez odezvy, zkrátka mrtvý brouk. I proto NEVĚŘÍM, že vůbec v poslední době Country rádio zažádalo o satelitní licenci…….

 2. Jose

  No pamatuji si, že ty jsi tady jednou napsal, že by jsi si byl ochoten k vůli nim zaplatit třeba i balíček Multi. To já jsem sice komentoval, že to bych tedy zase já nebyl. Ale v každém případě není podmínkou aby byli volně jako Beat. Tak tedy ať se dohodnou se Sky Link a udělají to na kartu Sky Link jako je ČT, Prima, Nova atd. Nebo, když by se to Sky Linku nelíbilo, tak s CS linkem. To je fuk. Může to být zakódované dál, ale proboha ať už je to konečně veřejností přístupné.

 3. pevy

  Vzhledem k dost dlouhému času od startu vysílání z Astry a taky s přihlédnutím k tomu, jak v CR dělají „mrtvého brouka“ bych si na to, že LETOS BUDE COUNTRY RÁDIO NA SATELITU VOLNĚ nevsadil ani pětikorunu. Samozřejmě mne samotného to hodně mrzí, ale už teď je vidět, že valný zájem ze strany CR o tenhle problém není.

 4. Petr Kružík

  Ale chlapci. Samé cinty a poraženecké kecy. Country nýčko spustilo vysílač Cheb 98.5 FM a slušně se propojilo s KV 97.2 FM. Chystá HK 104.1 a MB 106.2. Koordinuje další VKV frekvence. O odkódování satelitního vysílání pro své posluchače požádalo pokud vím před 4 měsíci. Teď je míč na straně RRTV. Děláte jako byste neznali naše úřady…?!

 5. Jose

  Když by Country rádio neprochrápalo 15 let někde zalezlé za bukem. Dávno mohlo mít v provozu 30 kmitočtů stejně jako Beat nebo Evropa 2 nebo Impuls nebo Frekvence 1 apod. RRTV se s důležitými věcmi srala s prominutím vždycky. Ale někdy mi to přijde, že co se týče něčeho, kde figurovalo Country rádio, tak to obzvlášť. Viz. třeba jak jsme tady všichni čekali, kdy rozhodnou o Kohoutovicích v Brně. Takže to až budí zcela oprávněný dojem, že Country rádiu není ze strany tohoto orgánu přáno. Tedy možná na přání nějakého Blaníku nebo Času nebo bůh ví koho. Takže hlavně, když se RRTV zabývá nějakou taškařicí typu Dálnice apod. svinstvy a na rozhodnutí o solidních projektech a stanicích nemá čas. Do kdy jsou povinni rozhodnout ? Já prostě osobně očekával, neříkám, že to bude v provozu, to ne. Ale osobně jsem očekával, že v srpnu 2010 bude rozhodnuto !!! Jednak o vysílání pro veřejnost přes Astru a jednak o vysílání na FM v Liberci. A on je listopad 2010. A není rozhodnuto do dnes ani o jediné z těch dvou věcí. Prostě není. Takže nevím, co si tam RRTV řeší za pařízkoviny a jiné blbostě, ale to rozhodnutí o těhle dvou věcech už bych doopravdy rád viděl. Takže samozřejmě, že je tady nervózních z toho x lidí. Po Country rádiu tady je a byla poptávka už před deseti lety. A už deset let, stejně tehdy jako dnes, zde chodí stále jenom z netu. Tak kde to jsme ? Nežli tohle odklepnou, tak stačí vymyslet deset jiných zbytečných z bůh darma kravin. Ale o rozhodnutí k tomuto se nemají.

 6. Ivo Rottenberg

  Pamatuju si ze svého působení v licenčním odboru Úřadu RRTV, že provozovatelé tak trochu lhali svým posluchačům nebo divákům o tom, jak hodlají rozšiřovat své služby a vysílače. Protože jsem většinu šéfů rádií, od jejich prvního vysílání, osobně znal, a také jejich heslo- slovo je jen slovo…
  V mnoha případech nebyl ve směru na Radu, ani náznak, že by o něco žádali. Ono totiž vysílání, resp. vysílače, nejsou zadarmo, a tak se velmi dlouho dopředu ověřuje „zájem“, a hodnotí se rentabilita případného rozšíření. Také se v různých krajích hledali spolufinancovatelé, takže takové „reklamní“ povídky rádií beru s rezervou.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .