Country Radio mění logo, motivem je slunce

countryExpandující Country Radio inovovalo logotyp, dominujícím motivem jsou sluneční paprsky, přičemž font písma je stejný.

Country Radio zachovává typické prvky svého loga, přichází však s inovací, která má za cíl „oživit a rozzářit“ nynější logotyp. Serveru RadioTV potvrdil informaci Tomáš Domečka, programový ředitel Country Radia. Dále uvedl, že ke změně vedlo stanici velké množství přidělených kmitočtů, v této době šíří signál rádia dokonce 13 vysílačů. Postupně chce stanice nahradit dosavadní verze log, v nichž byly regionální frekvence.

PSALI JSME: Nešťastný MUX4, Country dvacítka, ale i tajemný noční lov

Autor článku:

Komentáře (5)

  1. violista

   Citronové Bompari ala Country :-D Je to fakt jakési strohé.

 1. Jose

  Opravdu nehorázně pitomé. Za prvé to vypadá jak gold CD, takže nebýt toho nápisu Country, tak si budu myslet, že je to logo disco rádia nebo spíše oldies rádia, tedy zlatá CD prověřená časem. A za druhé pokud to mělo být slunce, tak z toho naskakuje až husí kůže a obavy zda se nechce CR přibližovat více Blaníku a Času a těmto zvrhlým paskvilníkům. Takže aby nakonec s jeho rozšířením, nenastal úplný konec Country rádia.

 2. Jan Nový

  Vypadá jako logo Fajnu snad nechtěji zkurvit jedno z mála rádií , také jsem četl článek , že chce zasáhnou skupinu posluchačů od 15 – 70 let :-( neměnit žánr akorát obměnit písničky od těch interpretů co se tam hrajou

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: