City s Krokodýlem slibují – Ani jeden song 2x

hit_dvakrat_cityAUDIO UVNITŘ – Hned dvě tuzemská rádia přichází s novou soutěží a slibem, že během dne nezahrají ani jednu píseň dvakrát.

Rádio City se rozhodlo vyhlásit „boj stereotypům„. „Stejnou písničku slyším snad dvakrát denně,“ uvádí Rádio City na webu příklad případných reakcí. Posluchačům garantuje, že v době mezi 9:00 a 17:00 neuslyší ani jednu píseň dvakrát. V případě, že stanice poruší toto pravidlo a dovoláte se do studia na číslo 12 937, získáváte 10 tisíc korun. Rádio City prozatím odměnilo dva posluchače.

ANI JEDEN HIT DVAKRÁT NA RÁDIU CITY: SELF-PROMOTION, JINGL

Stejným směrem se vydalo i Rádio Krokodýl. Pravidlo „Ani jeden hit dvakrát během dne“ platí na Rádiu Krokodýl už delší dobu, garantované jsou všední dny v čase 6:00 až 18:00. Rádiový slogan „Hit za hitem“ nyní doplňuje v hojné míře výše zmíněný dodatek. Odhalíte-li případný „prohřešek“ a dovoláte-li se do studia na číslo 543 333 103, získáte cenu.

ANI JEDEN HIT DVAKRÁT NA KROKODÝLU: JINGL

Připomeňme, že stejného hesla se drží například Rádia Haná, i toto rádio zaručuje, že v pracovní době neodehraje stejnou písničku vícekrát.

BĚHEM PRACOVNÍ DOBY NEOPAKUJE SONGY ANI RÁDIO HANÁ: JINGL

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Angelic

    Tak to by Evropa 2 a podobné kolovrátky zbankrotovaly, vyhlásit podobnou soutěž.Tam se vybrané songy objevují v rotacích po 2,5-3 hodinách. Divím se, že Radio City považuje za stereotypu stejný song 2x denně, to já považuji spíše za vzácnost.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .