Český rozhlas Olomouc z Litovle živě a „na vostro“

croolomouc_velkelogo

Český rozhlas Olomouc u příležitosti Hanáckých farmářských trhů vysílá 16.12. živé vstupy přímo z litovelského náměstí v rámci Dobrého dne z Hanáckých farmářských trhů.

Těžištěm akce, která představí i držitele regionálních značek „Haná regionální produkt®“ a „Jeseníky originální produkt®„, bude řemeslný jarmark. Součástí programu bude vystoupení kapely Na Vostro, která svým širokým repertoárem uspokojí posluchače každé věkové skupiny. ČRo Olomouc chystá přímé vstupy přímo z litovelského náměstí a to v rámci Dobrého dne z Hanáckých farmářských trhů. Informoval nás o tom Jiří Mastík z marketingového a PR oddělení ČRo Olomouc.

PŘEČTĚTE SI: Představujeme prosincové novinky Českého rozhlasu Olomouc

Projekt Dobrý den z… vznikl už v devadesátých letech, představena byla jeho prostřednictvím desítka měst a obcí. „Páteční Dobrý den z Litovle bude ale přece jen i pro nás premiérou. Kromě toho, že budeme vysílat prakticky v přímém přenosu, chceme se tentokrát věnovat městu jako tradičnímu centru řemeslné výroby a tradic Hané,“ říká pro RadioTV.cz vedoucí Slovesné a literární redakce ČRo Olomouc Miroslav Kobza.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .