Černá Hora: Silvestrovský mejdan a vlastní ohňostroj

cernahora_silvestrKaždé ráno na Radiu Černá Hora soutěží posluchači o vlastní ohňostroj za 5 tisíc korun, soutěží se i o volné vstupenky na hokej. Silvestrovské vysílání bude ve znamení živého kontaktu s Michalem Komárkem.

Radio Černá Hora připravila na tento týden pro své posluchače dvě velké soutěže. Každé ráno se v čase 7-9 soutěží o rachejtle v hodnotě 5 tisíc korun. Jakmile zazní výherní signál, volejte na číslo 602 55 43 21 a výhra může být Vaše. Další soutěž nabízí možnost volného vstupu na hokejové utkání pod širým nebem v Pardubicích. Celý tento týden volejte v čase 15-18 na studiovou linku.

Z ARCHIVU: Radio Černá Hora pomáhá dětem

Poslední den roku naservíruje posluchačům Silvestrovský mejdan Radia Černá Hora. Speciální hudební výběr nabídne moderátor Michal Komárek, živé vysílání doplní přání posluchačů. Program startuje už v 18:00.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. pevy

    Kdysi jsem byl jedním z prvních posluchačů tohoto rádia (to ještě vysílali jen na 105,3 MHz z Černé hory výkonem tak cca 50W). Dnes je mi vysílání tohoto rádia zcela lhostejné (z programového hlediska) a pokud bych mohl měnit, bral bych COKOLIV JINÉHO, než toto rádio. Bohužel máloco jiného mohu ve VČ regionu dobře přijímat, takže když ČH přestane úplně existovat, vůbec mi to nebude vadit ……

  2. Jose

    Je to pravda, když RČH začínala bylo to skvělé rádio. V pondělí tam p.Lábus /dnes na Beatu / hrával český underground. V úterý tam p.Dostál dnes na ČRo Olomouc hrával Blues a ve čtvrtek tam ,,Bill Čára“ hrával Indies. Byla to skvělá stanice. Pak p.Černý usoudil, že chce více peněz, tak z toho vyrobil zcela neposlouchatelný odpad. Dnes to posluchači hodnotí jako kočkopsa mezi Evropou 2 a Hitrádii. Ano, kdysi jsem dělal všechno proto abych to chytil ze 105,3. Dnes ta příšera má frekvenci i u nás a to 87,6. Ale je mi to srdečně jedno. Neposlouchám to. Poblil bych se z toho hnusu, co tam hrajou. Z rádií, co chytím na FM posloucham pouze Beat a Hey Čechy. To jsou jediné dvě, které se dají po programové stránce vydržet. RČH už mezi takové dávno nepatří. Bohužel. Ale je to jejich věc, je to soukromý majetek, tak ať si tam vysílají třeba dokolečka internacionálu. Když to musí být.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .