Černá Hora pomáhá dětem a rozdává lístky na HP

darujte_usmevUž od tohoto týdne rozjíždí Rádio Černá Hora charitativní akci „Darujte dětem úsměv„. Posluchačům pak rozdává lístky na Harryho Pottera a nová CD v rámci hudebních víkendů.

Charitativní akce „Darujte dětem úsměv“ se letos koná už po jedenácté. Rádio Černá Hora tak i letos pomáhá dětěm z dětských domovů. Ve východočeských hypermarketech Albert mohou posluchači Rádia Černá Hora pomáhat a to tak, že dětem budou plnit jejich vánoční přání. Tímto si vyzkouší roli Ježíška. Akce se koná vždy celý týden postupně v Pardubicích (15. – 21. 11.), Trutnově (22. -28. 11.) a Hradci Králové (29. 11. – 12. 12.). Více informací hledejte na webu Rádia Černá Hora.

SELF-PROMOTION: S RÁDIEM ČERNÁ HORA NA HARRYHO POTTERA

Šanci získat 4 vstupenky na filmu „Harry Potter a Relikvie smrti – Část 1.“ mají teď všichni posluchači Rádia Černá Hora. Kdykoli od pondělí 15. listopadu uslyší posluchači výherní signál „Wingardium Leviosa“ (viz self-promotion), volají do studia a mohou „prolomit jedno ze zaklínadel„.

DOPORUČUJEME: RadioProjekt II.+III.Q 2010: Černá Hora s historicky nejvyššími čísly

Na Rádiu Černá Hora pokračují hudební víkendy. Posluchači už mohli vyhrát nejnovější CD od Robbieho Williamse a skupiny Linkin Park. Také tento víkend soutěž pokračuje. Jakmile uslyšíte výherní zvuk, volejte do studia na číslo 602 55 4321.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .