Bonton s kampaní a novinkami v programu

bonton_delnikUKÁZKY UVNITŘRádio Bonton pokračuje v úpravách svého programu, vrací se československé hity, nově přichází vaření a kontroverzní kampaň.

Jak už víte, od počátku roku prošlo Rádio Bonton několika změnami (úpravy programu, nové moderátorské posily či zbrusu nová zvuková grafika). Od dubna obohatily sobotní program dva nové prvky. Do programu se vrací proud ryze československé muziky. Šest hodin každou sobotu večer (18:00 – 24:00) je vyhrazen nemoderovanému bloku Československá sobota, již dříve se tento blok do schématu dostal (pod názvem Pop-rock bez pomlčky). Navíc každou sobotu v čase 10-13 můžete s Petrou Reisingerovou vařit.

SELF-PROMOTION: ČESKOSLOVENSKÁ SOBOTA NA BONTONU

V dubnu spouští Rádio Bonton kontroverzní kampaň „Posranej život„. Nový projekt propojuje program rádia a webové stránky www.posranejzivot.cz. Posluchači mohou navzájem sdílet nepříjemné zážitky.  „V tradici rčení, že sdílené neštěstí je poloviční neštěstí, může komunita uživatelů jeho osud komentovat či jen odkliknout, jestli si ho podle nich zasloužil,“ uvádí tisková zpráva. Koncept propaguje stejnojmenný rozhlasový pořad v ranním bloku (většinou anoncovaný jako „PŽ“), reprízu najdete i v průběhu odpoledního vysílání. Koncept vznikl ve spolupráci marketingového týmu Lagardère Active ČR a agentury BeefBrothers. Rubrika „Posranej život“ se navíc stává inspirací pro další z hudebních nálad internetového rádia na přání YouRadio.cz.

K TÉMATU: Bonton s novým zvukem a moderátorskou rošádou

 bonton_ramecky_metrouhrineves

 bonton_ramecky_metro_pod-ocasem

Nová kampaň Rádia Bonton, pro zvětšení klikněte myší. Zdroj: Archiv Rádia Bonton

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .