Beat: Kytara od Bonamassy a nové kmitočty

beat_deskaAUDIO UVNITŘ – Od dnešního dne vyhrávají posluchači Rádia Beat kytaru od Joa Bonamassy. Přikládáme rovněž informace o nedávno spuštěných vysílačích.

V pondělí 25. října se na Rádiu Beat začíná soutěž o kytaru interpreta jménem Joa Bonamassa, vítěz ji obdrží podepsanou přímo na koncertě tohoto „nejlepšího kytaristu nové bluesové generace“ v Lucerně. Už dříve jste díky Rádiu Beat mohli vyhrát originální kytaru od Metallicy nebo Carlose Santany. Podrobnější pravidla uslyšíte ve vysílání.

SELF-PROMOTION: SOUTĚŽ O KYTARU BONAMASSY

Rádio Beat navíc zprovoznilo několik dalších kmitočtů. Od 21. října je kilowattový vysílač 100,8 MHz přesunut na novou lokalitu Dačice/Urbanečský vrch. „Nejen pokrytí, které se teď napojí na vysílače v Jihlavě 92.5, Třebíči 99.5 a Znojmě 93.8 MHz, ale i zásah se výrazně zvýšil. Vždyť nyní, po Praze 95.3 druhý nejsilnější vysílač Beatu bezproblémově pokrývá Slavonicko, Jemnicko, Dačicko a Telečsko,“ uvádí DX Club.

PSALI JSME: Rádio Beat se nově šíří Pískem

13. října se Rádio Beat dostalo na Českokrumlovsko (92,9 MHz), jedná se o dvaatřicátý zprovozněný kmitočet se zásahem 25 tisíc. O den dříve byl do provozu uveden vysílač pro západní Čechy na 97,5 MHz. Počátkem října se Beat začal šířit Pískem (96,6MHz) a Klatovy (103,3 MHz).

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: