Balík dovolených na Kiss Proton

kiss_proton_letadloKiss Proton rozdává posluchačům od pondělí celou řadu dovolených, vše all inclusice.

Balík dovolených zcela zdarma včetně all inclusice, to jsou výhry v nové soutěži rádia Kiss Proton. Jakmile zazní ve vysílání výherní signál (burácení motorů letadla), musí se posluchači dovolat na studiové číslo 377 22 55 56 a rezervovat si letenku. Na konci týdne mohou finalisté tento voucher proměnit na skutečnou dovolenou. Více informací ve vysílání rádia Kiss Proton a na webu www.kissproton.cz.

Z ARCHIVU: Podzim na Kiss: Nová show a plno soutěž

Rádio Kiss Proton hledá moderátora, celý prosinec mohli posluchači posílat svá videa a do konce ledna hlasují návštěvníci webu www.kissproton.cz hlasovat o tom, kdo se probojuje do velkého finále, kam se dostanou tři nejlepší.

Nezapomeňte, že od ledna můžete ladit několik novinek. První z nich je nedělní Sport mix, v němž Michal Prokš zprostředkovává aktuální výsledky a informace z plzeňských stadionů. V programu se dostane i na přímé vstupy. Pětihodinový program začíná vždy v 16:00. Dále můžete naladit nejlepší devadesátky v programu TOP Flashback (pondělí 20:00) a hodinový speciál Music story plný největších hitů hudebních hvězd včetně živých koncertů (úterý 20:00).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: