Aktuální poslechovost – nová rádia si vedou dobře

1malyServer RadioTV pro vás aktualizoval výsledky poslechovosti, tabulka obsahuje výsledky všech českých rádiích.

Tento týden jsme pro vás aktualizovali sekci Poslechovost (www.radiotv.cz/poslechovost), najdete v ní kompletní výsledky z posledních osmi průzkumů RadioProjekt. Ve čtvrtek 5. srpna byla zveřejněna nejnovější čísla. Připravena je již analýza týdenní poslechovosti, samozřejmě chystáme také analýzu denní poslechovosti v jednotlivých krajích České republiky.

Dovolujeme si zejména upozornit na výsledky nových stanic. Rádio Jihlava má vůbec první výsledky, alespoň jednou týdně tuto stanici naladí 12 tisíc, denně potom 3 tisíce. Rádio Samson se může pochlubit 13 tisíci posluchačů týdně (denně 5 tisíc). Špatně se ovšem nedaří ani Rádiu Dobrý den a Rádiu Valašsko (shodně 10 tisíc týdně, resp. 3 tisíce denně). Velmi dobře nastoupilo i Gama Rádio, předchozí výborné výsledky dokázala stanice zlepšit na 21 tisíc týdně (resp. 12 denně, tento výsledek dokonce zdvojnásobilo).

Po roční přestávce se do průzkumu vrací i Free Radio 107 FM s vynikajícím výsledkem – tuto stanici ladí jednou týdně 40 tisíc posluchačů, denně pak 20 tisíc.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: