100 let republiky: Rádio BLANÍK připravuje speciální program k tomuto výročí

Naše země si letos připomíná 100 let od vzniku samostatného státu. Tomuto významnému výročí věnuje zvláštní pozornost i Rádio BLANÍK. Už v pondělí 8. října 2018 spouští speciální programové prvky.

Prázdninová hospoda na kolečkách. Ilustrační foto - Rádio BLANÍK

Prázdninová hospoda na kolečkách. Ilustrační foto – Rádio BLANÍK

V pondělí 8. října 2018 spouštíme speciální projekt, během kterého si ve vysílání Rádia BLANÍK připomeneme to nejlepší z toho, co se u nás událo za posledních 100 let. Budeme hledat nejvýznamnější osobnosti, nejhezčí místa, nejoblíbenější písničky, filmy nebo knihy, a nezapomeneme ani na slavné sportovní úspěchy,“ říká programový ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Jak se do naší paměti zapsaly osobnosti jako Tomáš Garrigue Masaryk, Václav Havel, Karel Čapek, Miloš Forman nebo Karel Gott? Ceníme si víc triumfů Emila Zátopka nebo hokejistů z Nagana? Máme radši Švejka nebo Saturnina? A co je největší český filmový poklad? I to bude tématem vysílání Rádia BLANÍK v dalších pěti týdnech.

Budeme samozřejmě velice rádi, když se do našeho velkého jubilejního projektu zapojí i rodina našich Blanických posluchačů,“ dodává Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .