„Naše vysílání vás neuklidní“ – nová kampaň ČRo 6 startuje

cro_sestkaPublicisticko-analytická veřejnoprávní stanice ČRo 6 plánuje spuštění nové reklamní kampaně, ta má v nejbližších dnech za cíl propagovat nejen samotnou stanici, nýbrž promovat vybrané pořady ve vysílání. V souvislosti s nástupem nové kampaně vydává ČRo 6 newsletter i speciální noviny, které jsou ukázkou toho, co se ve vysílání této analyticko-publicistické stanice v poslední době objevilo. Stáhnout si jej můžete přímo na stránkách sestka.rozhlas.cz. Akci doplňují inzeráty ve vybraných periodikách.

ČRo 6: „Naše vysílání vás neuklidní

Český rozhlas 6 spouští v těchto dnech reklamní kampaň zaměřenou na propagaci stanice a vybraných pořadů ve vysílání. Reklamní kampaň, jejíž vizuál se nese v duchu mottaNaše vysílání vás neuklidní, si klade za cíl upozornit na existenci stanice, která svým zaměřením nemá v českém éteru konkurenci“ a jejíž programová nabídka je určena především náročným posluchačům mluveného slova.

SOUVISEJÍCÍ: ČRo spustil nové mobilní rozhraní

Propagační aktivity, prostřednictvím kterých chce Český rozhlas 6 nabídnout ukázky vybraných pořadů stanice s atraktivními aktuálními tématy, jsou pojaté především jako akviziční direct-mailové akce zaměřená na oslovení nových posluchačů a přátel stanice. Průřez týdenní programovou nabídkou Českého rozhlasu 6 se tak objeví mimořádně v tištěné podobě ve formě speciálních dvanáctistránkových novin jako inzertní příloha pro všechny předplatitele časopisu Respekt. Současně s tím bude toto speciální vydání novin rozesíláno i v elektronické podobě jako příloha nového newsletteru „Daniel Raus doporučuje“ všem stávajícím i nově osloveným potenciálním posluchačům.

DOPORUČUJEME: Prix Bohemia Radio 2011 minulostí, uděleny též ceny za self-promotion

Jak dodává šéfredaktor ČRo 6 Daniel Raus: „Našim stávajícím i novým posluchačům nyní nabízíme tento standardní servis ve vylepšeném provedení a v novém obalu. Každý se může již v tuto chvíli zaregistrovat k odběru newsletteru a pravidelně tak získávat výběr toho nejlepšího z našeho vysílání v uplynulém víkendu, včetně podrobného programu Šestky na aktuální týden. K odběru newsletteru je možné se registrovat na adrese sestka.rozhlas.cz/newsletter, dodává Daniel Raus v tiskovém prohlášení.

cro_sestka_inzerce

Náhled inzerce, kterou najdete ve vybraných časopisech. Zdroj: Český rozhlas

Kampaň se objeví též ve vybraných periodikách

Direct mailová akce bude doplněna v rámci mixu různých typů médií mimo jiné též inzeráty ve vybraných periodikách s „odpovídající cílovou skupinou potenciálních posluchačů„. Novinkou pro posluchače je možnost naladit si vysílání stanice na běžných mobilních telefonech s připojením Wi-Fi nebo s datovým paušálem z mobilního rozhraní internetových stránek bez nutnosti stažení speciální aplikace.

PODÍVEJTE SE: INZERCE ČRo 6 V TIŠTĚNÝCH TITULECH

ČRo 6 je celoplošná analyticko-publicistická stanice zaměřená nejen na komentování politických událostí, ale zejména na přibližování vzniku, vývoje a života občanské společnosti České republiky a evropských zemí. ČRo 6 můžete poslouchat denně v živém vysílání od 18:00 do 24:00 na středních vlnách, na internetu a také v DVB-T v multiplexu Českých radiokomunikací v programu Rádia Česko.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .