Web Femina.cz soutěží o liposukci

femina-cz-iconPortál Femina.cz určený ženskému publiku přináší svým čtenářkám možnost soutěžit o liposukci. Soutěž byla vyhlášena začátkem října a je v platnosti do konce měsíce. Na výherce čeká prvotřídní péče v renomovaném Lékařském domě v Praze 7, kde se o klienty starají špičkoví odborníci, vždy s profeionálním přístupem a v příjemné rodinné atmosféře.

Vysoce kvalitní tým lékařů provádí široké portfolio zákroků za pomoci těch nejmodernějších a nejbezpečnějších metod. Ať už se jedná o liposukci, modelaci poprsí, plastickou operaci nosu, očních víček či boltců, odstranění přebytku uvolněné kůže nebo abdominoplastiku, či jiné speciální zákroky.

Čtenářky webu Femina.cz můžou do konce roku využít i speciální slevy 10% na jakýkoli zákrok plastické chirurgie. Stačí zmínit heslo „Femina“. Tento měsíc je možné soutěžit o tumescentní liposukci, která vás zbaví lokálně nahromaděného tuku, ale nepřipoutá vás na lůžko, a už po třech dnech se můžete vrátit k práci nebo do společnosti. Metoda liposukce v tumescentní anestézii také nepřináší pacientovi bolestivé stavy těsně po operaci. Ranky jsou malé a snadno se hojí. Vše o tumescentní liposukci čtěte v článku Liposukce bez rizika.

Další informace o soutěži přináší web Femina.cz v článku Vyhrajte liposukci na renomované klinice v Praze!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .