Videotéka Voyo má během dvou měsíců další slevovou akci

nova_voyoPlacená videotéka Voyo.cz, kterou provozuje televize Nova, bude mít v únoru další slevovou akci, už druhou za poslední dva měsíce. Zatímco v prosinci si mohlo 150 lidí denně vyzvednout kupony ke slevě 50 procent, nyní budou mít možnost si Voyo předplatit o 48 procent levněji a to na dobu neurčitou.

Nova totiž v souvislosti s únorovými oslavami svých devatenáctých narozenin oznámila novou cenu za měsíční předplatné služby Voyo. Pokud si zákazník aktivuje předplatné nejpozději v den 28. února, může mít měsíční přístup do videotéky za 99 korun. Standardní cena je přitom 189 Kč měsíčně. V případě, že si zákazník bude předplatné obnovovat a nedojde k jeho přerušení, bude mít tuto cenu k dispozici dlouhodobě.

Prosincová akce Voyo.cz zahrnovala 50-procentní slevu na měsíční předplatné v případě, že si zákazník vyzvedl slevové kupony v průběhu prosince. Ty byly k dispozici on-line pro 150 lidí denně. Pokud je zákazník uplatnil během ledna, mohl se dostat na jednotkovou měsíční cenu ve výši 94,50 Kč.

Počet předplatitelů zřejmě nepřekročil 100 tisíc

Nova běžně nezveřejňuje údaje o počtu předplatitelů služby Voyo.cz. Poslední známý údaj je z prosince loňského roku, tehdy si Voyo předplatilo přibližně 20 tisíc lidí. Ke konci roku chtěla mít Nova alespoň 100 tisíc předplatitelů. Tento cíl se zřejmě nepodařilo splnit, jinak by se skupina určitě pochlubila.

Videotéka Voyo.cz nabízí kromě archivu pořadů Novy i streamované vysílání speciálního filmového kanálu Voyo Cinema a k dispozici je nově i vysílání placeného programu Nova sport, který je k dispozici všem předplatitelům i přes internet.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,