Stream.cz připravil deset nových pořadů, pokračuje i formát Menu domů

menu-domu-1Internetová televize Stream.cz připravila pro své diváky deset nových původních projektů, které se v nabídce objeví v průběhu letošního kalendářního jara. Zaujme například formát Výjimečný stav o tom, jak přežít v přírodě bez výdobytků moderní civilizace, nebo pořad Ničení povoleno, který zobrazuje reálné účinky střelných zbraní.

K již existujícím projektům Slavné dny, Fenomén, Dobývání vesmíru, nebo třeba k relativně mladším pořadům jako je Peklo na talíři Romana Vaňka nebo A DOST!, kterým provází Jan Tuna, přidá videoportál Stream.cz dalších deset pořadů. Postupně se jejich díly začnou během jara objevovat na stránkách Stream.cz i na domovské stránce Seznam.cz. Jsou mezi nimi pořady zábavné i poučné.

Stream.cz vidí v původní produkci smysl, rozšiřuje ji

Jedna z posledních epizod seriálu Slavné dny překonala v den své premiéry milión zhlédnutí. Naše pořady mají ale i sílu měnit věci, na které upozorňují. Albert se omluvil po tom, co některé jeho nehezké praktiky komentoval Roman Vaněk v pořadu Peklo na talíři. Lyžařské středisko v Peci pod Sněžkou upravilo podmínky pro lyžaře po odvysílání dílu pořadu A DOST!, který se věnoval jeho recenzi. Věříme, že diváky budou bavit i nově připravované pořady,“ řekl na dnešní tiskové konferenci Lukáš Záhoř, manažer programového oddělení v Seznam.cz, který má produkci pořadů Stream.cz na starosti.

Z nových pořadů, které představil v tiskové zprávě, vybíráme například formát Výjimečný stav. Vladimír Lazarev v něm divákům předvede, jak si rozdělat oheň, zašít ránu nebo se připravit na případnou přírodní katastrofu. Pořad Ničení povoleno zkoumá, jaké mají střelné zbraně reálné účinky. Martin Charvát, reklamní tvůrce a creative director jedné z českých agentur, se v pořadu Vypečené reklamy podívá na zoubek podivuhodným reklamám, které můžeme potkat hlavně na billboardech v okolí menších měst. Zjišťuje, kdo stojí za výtvory, které používají slogany jako „Nefouká mi do ní“.

menu-domu-3Ukázka z pořadu Menu domů, který pro Stream.cz připravuje Veronika Kokešová. Foto – Menudomu.cz

Hudební masakry dostanou televizní podobu

Dva pořady pro dámské publikum uvede Veronika Kokešová s Adélou Vedralovou. Veronika naváže na svůj formát MENU domů, který ponese název MENU v sezoně a předvede v něm jak si chutně uvařit z čerstvých potravin, ať už z vlastní zahrádky, nebo nejbližšího farmářského trhu. Pořad Fasáda Adély Vedralové bude testovat dámské kosmetické výrobky.

Televizní podobu dostane i blog Hudební masakry, který píše Jarda Konáš. Ve stejnojmenné televizní verzi bude ukazovat, kam až jsou někteří hudební protagonisté nebo jejich manažeři schopni zajít, aby „zazářili“ v české showbusinessové scéně.

Poznámka: Fotografie v galerii jsme převzali z webu Menudomu.cz a pořadu Menu domů. Níže přikládáme trailer ke všem novým formátům internetové televize Stream.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .