Velikonoční bitka – nová webová hra rádia Evropa 2

bitka_e2_perexPosluchači a fanoušci rádia Evropa 2 mají od pondělí 26. března možnost zahrát si novou on-line hru pod hlavičkou komerční stanice. Novinku spouští Evropa 2 u příležitosti nadcházejících velikonočních svátků. V portfoliu webových aktivit www.evropa2.cz se jedná už o třináctou on-line hru. „Velikonoční bitku“ doplňují hlášky známých moderátorů rádia.

Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Lucie Šilhánová, Pavel Cejnar, Libor Bouček a Iva Vavřínová svedou velikonoční bitku s pohádkovými postavičkami. Samozřejmě tak neučiní ve skutečnosti, nýbrž v nové internetové hře „Velikonoční bitka„, kterou in house vytvořila skupina Lagardère Active ČR, provozuje rádio Evropa 2. Na práci se podílela i Handyjoy.cz.

ROZHOVOR: E2 předvádí unikátní výkon při práci s mladými v době konkurence jiných druhů zábavy

Co mají hráči „Velikonoční bitky“ vlastně za úkol? Prostřednictvím postaviček namluvených moderátory rádia Evropa 2 musí zneškodnit pohádkové postavičky. Množství vajíček jako munice je omezené, a musí se tudíž časem doplnit. Tvůrci mysleli i na bonusy, ty by měly hru usnadnit. Postavičky lze ovládat jednoduše pomocí myši.

K TÉMATU: Nová služba “Radio Tyccon” spuštěna, “šéfem rádia teď může být každý”

Ambice si novinka neklade malé, podle ředitelky Evropa 2 Jitky Augustinové může být novinka začátkem nové tradice: „Doufám, že se naše nová velikonoční hra bude fanouškům Evropy 2 zamlouvat a zpříjemní jejich sváteční čas. Letos si kromě klasických zvyků můžou vyzkoušet i novou disciplínu – hod vajíčkem. Třeba se hráčům natolik zalíbí, že se z ní stane novodobá velikonoční tradice,“ dodává ředitelka Evropy 2 v odlehčeném tónu.

PSALI JSME: Prozkoumejte studio E2 na novém webu

bitka_e2_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: