V soutěži IEA 2012 uspěla aplikace FlyLine Plus umožňující sjednat cestovní pojištění

iea-2011-rulickyPrestižní soutěž Internet Effectiveness Awards zná své vítěze. Galavečer, jež proběhl minulý čtvrtek v pražské Lucerně, patřil nejlepším internetovým řešením na českém trhu. Pořadatelská Asociace dodavatelů internetových řešení tak uzavřela další úspěšný ročník. Podívejme se na vítěze.

Jednoznačnější kategorie a jen jeden možný vítěz

Soutěž hodnotí nejefektivnější internetová řešení na českém trhu, díky čemuž patří výherci mezi špičku ve svém oboru. Porotu letos zaujalo řešení s produktem FlyLine Plus, které zvítězilo v kategorii Cestovní ruch a doprava. Řešení pro Evropskou Cestovní Pojišťovnu zrealizovala společnost AARON GROUP.

Letošní sedmý ročník IEA přinesl organizační změnu. Namísto šestnácti oborových kategorií jich bylo letos vyhlášeno pouze 11 a přihlašovatel mohl svůj projekt zařadit pouze do jedné z kategorií. Řešení FlyLine Plus bylo nominováno do kategorie Cestovní ruch a doprava a získalo hlavní cenu.

Porotu nejvíc zaujalo cestovní pojištění k letence

FlyLine Plus spojil možnost objednat si k letence jedním klikem i cestovní pojištění včetně unikátního krytí pro případ úpadku leteckého dopravce. Parametry pro výběr pojištění si systém převezme z údajů, které o sobě cestující uvedl při rezervaci letenky, takže se nemusí nikde registrovat nebo zadávat vše znovu,“ vysvětlil jednatel společnosti AARON GROUP Zdeněk Hoffmann.

IEA oceňuje projekty, které významnou měrou zvyšují efektivitu internetových řešení s hlavním důrazem na obchodní a ekonomický přínos. FlyLine Plus přinesl Cestovní Pojišťovně v prvních šesti měsících provozu nárůst sjednaných pojištění o 40 procent, tedy o 2500 pojištěných osob více. Za rok vygeneroval FlyLine Plus cestovní pojistky pro více než 15000 cestujících. Navíc díky automatizaci nebylo nutné zvýšit počet zaměstnanců, kteří by pojištění vyřizovali,

iea-2012-vitezHlavní cenu odevzdal šéfredaktor magazínu Marketing journal Petr Michl.

Pokračují i minikonference La Degustation Online

Z loňského ročníku IEA 2011 si AARON GROUP odnesla celkem tři první a dvě druhá místa a stala se tak, v počtu ocenění, nejúspěšnější dodavatelem. Mezi oceněné projekty patřilo Platební centrum Asiana v kategoriích Bankovnictví a finance a Business to Business a projekt Letuska.cz za nejlepší užití on-line plateb. Další informace a fotogalerie na www.iea.cz.

Pořadatelem prestižní soutěže je Asociace dodavatelů internetových řešení – Asociace.BIZ. Kromě každoroční soutěže Internet Effectiveness Awards organizuje i pravidelné minikonference La Degustation Online, kde se setkávají významné světa on-line médií a marketingu. Mediálním partnerem obou akcí je server RadioTV.

iea-12-vizualLetošní vizuál cen IEA 2012.

iea-2011-rulickyRuličky z loňského ročníku IEA 2011.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,