TV Nova představila slevový agregátor slevy.vybereme.cz

slevyvybereme

Televize Nova včera představila nový slevový portál slevy.vybereme.cz, projekt rozšiřuje portfolio internetových aktivit společnosti CME. Jak informovala stanice, slevy přináší z desítek serverů. Dle svých slov je navíc poskytovaný systém řazení „unikátní“, nabídka produktů je napříč celou Českou republikou.

TV Nova slibuje unikátní řazení

Návštěvníci portálu slevy.vybereme.cz najdou zvýhodněné nabídky až z padesáti měst České republiky, výběr produktů obsahuje škálu desítek slevových serverů. TV Nova láká zejména na „unikátní systém řazení slev i intuitivní ovládání„. Uživatelé si slevy filtrují dle typů svých zájmů – jídlo, sport, zboží, krása, zboží, pobyty a jiné. Cílem je výrazně rychlejší ovládání.

Z ARCHIVU: Krásná.cz rozšiřuje webové aktivity TV Nova

Slevový agregátor slevy.vybereme.cz přinese uživatelskou přehlednost a filtrování a pomůže tak rychle najít relevantní slevy. Z více než dvou tisíc slev si tak návštěvníci najdou jen ty, které je opravdu zajímají,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb TV Nova. Portfolio internetových projektů TV Nova nabízí až třem milionům uživatelům.

PSALI JSME: VOYO servíruje zahraniční seriály

Aktuálně nejsledovanější tuzemská televize provozuje kromě známých značek TN.cz a Nova.cz také videoportál Voyo.cz, Blog.cz, Galerie.cz, Doma.cz, Krásná.cz a právě Slevy.vybereme.cz.

slevyvybereme_nahled

Slevy.vybereme.cz je novým internetovým projektem TV Nova. Screenshot: RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .