Stream.cz zakoupil kultovní britské seriály a nabídne snímky z festivalu Jeden svět

Internetová televize Stream.cz rozšířila nabídku svých pořadů. Vedle původní produkce zakoupila několik akvizic, které nabídne divákům v rámci půlroční licence. Kromě britských seriálů uvede Stream.cz v průběhu února čtyři úspěšné snímky z minulých ročníků Jednoho světa.

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Červený trpaslík, Naprosto dokonalé nebo Malá Velká Británie online, legálně a s dabingem

K zakoupeným akvizicím patří kultovní parodie Červený trpaslík, komediální série Naprosto dokonalé a Jak nežít svůj život. K tomu bude k dispozici i seriál Malá Velká Británie. Na sitcomy z produkce BBC, jež si získaly miliony diváků po celém světě, zakoupila internetová televize Stream.cz půlroční licence přímo od britské veřejnoprávní televize. Tuzemští diváci je uvidí vůbec poprvé najednou, zdarma, legálně a s českým dabingem.

Původní hrané sitcomy patří na Streamu nejen k nejpopulárnějším, ale v našich aplikacích také k nejsledovanějším. Hledali jsme proto pro diváky tvorbu, která by byla svým způsobem blízká Kanceláři Blaník a Autobazaru Monte Karlo. Našli jsme ji právě na BBC, a to jak v legendárním Trpaslíkovi, tak neméně zdařilých a v Česku dosud pouze okrajově známých Jak nežít svůj život, Naprosto dokonalé a Malé Velké Británii,“ vysvětlil v tiskové zprávě Lukáš Záhoř, šéfproducent internetové televize Stream.cz.

Čtyři úspěšné snímky z festivalu Jeden svět

Kromě britských seriálů uvede Stream.cz v průběhu února bezplatně také čtyři úspěšné snímky z minulých ročníků Jednoho světa, největšího lidskoprávního filmového festivalu na světě, jehož je internetová televize i letos partnerem.

Jedná se o investigativní dokument O trhu s orgány, drama Banány na pokračování, které získalo ocenění na 14. ročníku v kategorii Máte právo vědět, zneklidňující sondu dánského filmaře Miki Mistratiho Podezřelá čokoláda a humorný, přitom ale mrazivý film Ti druzí, poukazující na ničivé dopady turistického ruchu na život tradičních komunit.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .