Společnost Limemedia akvizovala dárkovou službu Dobrýkoš.cz

dobrykos-iconOnline vydavatelství Limemedia pokračuje v expanzi v oblasti konverzních projektů akvizicí on-line shopu www.dobrykos.cz, který je zaměřený na prodej dárkových košů. Tento projekt bude fungovat paralelně vedle již existujícího dárkového portálu DeliDeli.cz, jež se soustřeďuje na rozvoz květin, dárků, delikates a vín.

Společnost Limemedia, která patří dlouhodobě mezi největší provozovatele obsahových webů na českém internetu, a mimo jiné vydává i serveru RadioTV, rozšiřuje své aktivity v oblasti konverzních projektů. Po úspěšněm on-line prodeji zájezdů v rámci projektu Cestuj.cz a následném spuštění dárkové služby DeliDeli.cz přichází akvizice on-line shopu www.dobrykos.cz. Ten doplňuje portfólio dalších transakčních webů v rámci společnosti.

Po úspěchu s dárkovou službou DeliDeli.cz se vedení společnosti rozhodlo posílit pozici na trhu i koupi projektu Dobrýkoš.cz od společnosti Allegria. Obě společnosti patří pod mediální skupinu Media Bohemia. Limemedia se v rámci skupiny soustředí s portály DeliDeli.cz a Dobrýkoš.cz na dárkový segment a Allegria bude nadále rozvíjet zážitkový segment, kde je největším hráčem na trhu.

Akvizicí Dobrého koše se tak Limemedia stává největším hráčem v segmentu prodeje dárkových košů v ČR. „Dobrykos.cz výborně doplňuje nabídku DeliDeli.cz. Od akvizice si tak slibujeme výrazné posílení v oblasti prodeje dárků. Logicky plánujeme využít veškeré synergie s projektem DeliDeli.cz, který cílí na obdobnou cílovou skupinu.“ komentuje akvizici Jan Fahoun, předseda představenstva Limemedia a.s.

V budoucnu hodláme zachovat paralelně značky DeliDeli.cz a Dobrykos.cz, ale chceme těžit především ze společného zázemí a jednotné obchodní strategie vůči koncovým a korporátním zákazníkům.“ dodává Jan Fahoun.

PSALI JSME: Skupina Media Bohemia spouští dárkový portál DeliDeli.cz

kvetiny-velkyDárkový portál DeliDeli.cz se specializuje na doručování květin, dárků a delikates pro individuální i firemní klientelu. Společnost Limemedia k tomuto projektu přibírá i portál Dobrýkoš.cz, který nabízí dárkové koše. Foto: Limemedia / DeliDeli.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .