Soutěž nejefektivnějších projektů na internetu prodlužuje nominační období

iea-logoVyhlašovatel soutěže Internet Effectivenes Awards, sdružení Asociace.BIZ prodlužuje nominační období až do 10. července 2011. Již šestý ročník soutěže posuzující efektivitu, obchodní a ekonomické přínosy webů a projektů v sociálních sítích, ale také mobilních aplikací či mediálních kampaní, tak vychází vstříc požadavkům přihlašovatelů na prodloužení doby, po kterou mohou do soutěže přihlašovat svá řešení.

Z dosavadních přihlášek přijatých do soutěže se ukazuje, že provázání online prostředí s prostředím mobilních telefonů je trendem dnešní doby a i nově zavedené kategorie, které např. ocení nejlepší mobilní aplikace, to potvrzují. „Těší nás zájem přihlašovatelů o nové kategorie, je to pro nás signál, že stejně jak se vyvíjí online prostředí, vyvíjí se správným směrem i soutěž IEA,“ říká Michal Kříž, prezident pořádající Asociace.BIZ.

Přihlašovatelé letošního ročníku se mohou těšit nejen na souboj v komiksovém stylu, ale i na zajímavé a hodnotné ceny. Slavnostní galavečer, kterým bude provázet Simona Babčáková s Jakubem Žáčkem, je naplánován na 27. září a očekáván je nejvyšší počet hostů v historii soutěže. Hosté se již tradičně mohou těšit na specifickou atmosféru, maškarní kostýmy a nejedno překvapení.

Internet Effectiveness Awards je soutěž pořádaná od roku 2005. Jejím cílem je objevovat a medializovat nejúspěšnější a nejefektivnější projekty na internetu, v digitálních médiích a mobilní komunikaci. Odborná porota hodnotí jediné kritérium – efektivitu přihlášených řešení. Od svého vzniku je metodika soutěže založena na standardech světových soutěží. Výsadou IEA je právo přihlašovatelů označit až dva porotce, o kterých pochybují, že by jejich řešení hodnotili objektivně. Takoví porotci jejich nominaci nehodnotí a nemají k ní ani přístup.

iea-nominace-cervenec

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .