Soutěž Internet Effectiveness Awards 2011 postoupila do dalšího kola

iea-logoSoutěž IEA 2011 posuzující efektivitu a obchodní přínos internetových aplikací a řešení má před sebou druhé kolo nominací a hlasování odborné poroty. Známe shortlisty nominací a připravujeme se na slavnostní galavečer, který proběhne 27. září v Paláci Lucerna. Server RadioTV o tom informoval Jan Bambas ze sdružení Asociace.BIZ, které soutěž pořádá.

Odborná porota letos hodnotila rekordní počet přihlášených prací. Do soutěže bylo zařazeno celkem 88 projektů ve 12 dostupných kategoriích. Do druhého kola nakonec postoupilo 37 řešení, ze kterých porota zvolí vítěze všech kategorií a v závěru poté i celkového vítěze Grand Prix IEA 2011. Již tradičně byl mezi přihlašovateli největší zájem o kategorii Ocenění za inovace, kde se sešlo téměř na čtyři desítky prací. V ústraní však nezůstaly ani zbývající kategorie, například Nejlepší využití sociálních sítí a virálního marketingu s 17 nominacemi nebo Nejlepší portál s 19. Zájem byl i o nově zavedené kategorie oceňující Nejlepší mediální kampaň nebo Nejlepší mobilní aplikaci a použití mobilního marketingu.

Letošní ročník IEA potvrzuje, že o kvalitní řešení není na českém internetu nouze a počet nominací to jedině dokládá. Ve velké konkurenci kvalitních řešení je velkým úspěchem už postup na shortlist. Všem postupujícím proto gratulujeme k tomuto dílčímu vítězství,“ uvedl Michal Kříž, prezident pořádající Asociace.BIZ. Výsledky letošního ročníku budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru 27. září. V Paláci Lucerna. Hosté se mohou těšit na netradiční atmosféru a nejedno překvapení. Řešení postupující na shortlist si můžete prohlédnout na stránkách soutěže www.iea.cz.

iea-vizual
Letošní ročník IEA 2011 je ve znamení komiksových postav. Ilustrační foto – Asociace.BIZ

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .