Skupina Media Bohemia spouští dárkový portál DeliDeli.cz

kosik-iconNejvětší česká mediální skupina MEDIA BOHEMIA prostřednictvím dceřiné společnosti Limemedia a.s. spouští v krátké době další službu, kterou rozšířuje portfolio svých internetových aktivit. Dárková služba DeliDeli.cz přináší doručování květin, delikatesních košů, dortů a vín.

Exkluzivní dárková služba na českém internetu

DeliDeli.cz je novým konceptem transakčního webového portálu. Pokračujeme tím v dynamickém nasazování nových významných projektů, které jsme zahajili webem Cestuj.cz. Po Cestuj.cz je tak DeliDeli.cz v krátké době naším druhým transakčním webem a hodláme v tomto segmentu dále posilovat naše postavení.“ říká Karel Vágner, partner mediálního holdingu MEDIA BOHEMIA. Společnost se hodlá zaměřovat především na korporátní klientelu, kde má skupina široké zázemí. „Nejde o e-shop, ale dárkový portál, který vám například květiny doručí po Praze a středních Čechách do tří hodin,“ dodává Karel Vágner.

DOPORUČUJEME: Dárkový portál DeliDeli.cz – doručování květin, dárků a delikates

kvetiny-velkyDárkový portál DeliDeli.cz se specializuje na doručování květin, dárků a delikates pro individuální i firemní klientelu. Foto: Limemedia / DeliDeli.cz

Reklamní kampaň v rádiích a na internetu

MEDIA BOHEMIA už operuje v segmentu delikates prostřednictvím portálu Dobrykos.cz. Služba DeliDeli.cz je tedy dalším z produktů v kategorii dárkových portálů. „Naše služba je jedinečná v tom, že zákazník přímo vidí, který produkt si vybírá. Nevyužíváme ilustrační fotografie z internetu, ale nafotili jsme několik stovek fotografií, které zahrnují všechny variace našich produktů. Všechny položky máme přímo na skladě, nejsme tedy jen konečný prodejce produktů, ale zboží odebíráme přímo od dodavatelů a sami sestavujeme, čímž máme plnou kontrolu nad kvalitou výsledného produktu,“ dodává Vágner.

Připravená reklamní kampaň kombinuje oba mediatypy skupiny a speciální klientské akce spolu s přímým marketingem. Zahajuje masivní kampaň na všech webových serverech skupiny MEDIA BOHEMIA a spotová kampaň na rádiích využívající známých jmen. Na korporátní klientelu je zaměřen rozsáhlý sampling v business centrech.

dort-velkyUkázka višňového dortu, který můžete darovat svým přátelům a blízkým prostřednictvím nového dárkového portálu DeliDeli.cz. Foto: Limemedia / DeliDeli.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .