Seriál konferencí La Degustation Online pokračuje večerem o mobilních aplikacích

la-degustation-onlineSeriál speciálních degustačních konferencí pořádaných Asociací dodavatelů internetových řešení – Asociace.BIZ, bude podruhé spojovat diskusi o digitálních médiích, networking a ochutnávku dobrého jídla, tentokrát na téma vývoje webu a mobilních aplikací.

Organizátoři se zaměří na aktuální problematiku aplikací pro různé operační systémy mobilních telefonů a především na výhody/nevýhody různých přístupů k tvorbě obsahu pro mobilní zařízení. Má vám agentura dodat web nebo aplikaci? To bude základní otázka celého večera. Je lepší nativní aplikace nebo html5, mobile first řešení nebo responsive design? To jsou hlavní problémy, o nichž budeme diskutovat.

Účinkovat budou opět uznávaní odborníci. Dvou úvodních prezentací, které téma otevřou, se ujmou Ondřej Zahradník z Inmite a Lukáš Hroch ze Symbia. Oba usednou i do následné panelové diskuse, kde je doplní Zdeněk Schneider z Rolling Mobile, Michal Horák z agentury PeckaDesign a Jan Procházka ze společnosti Lundegaard. Role moderátora a průvodce večera se opět chopí Tomáš Jindříšek z agentury Dark Side.

Zájem o první konferenci La Degustation Online nás velice potěšil. Jednalo se v podstatě o takový pokus, o netradiční uchopení tak zavedeného formátu, jakým konference bezesporu jsou. Zaplnění maximální kapacity zvolených prostor a následné pozitivní ohlasy publika a hostů jsou důkazem, že jsme se vydali správným směrem,“ říká Michal Kříž, prezident pořádající Asociace.BIZ.

Druhý tematický večer spojený s ochutnávkou mexické kuchyně je naplánován na 20. června od 18:00, zájemci se mohou registrovat na stránkách www.ladegustationonline.cz. Mediálním partnerem akce je server RadioTV. V průběhu dalších dnů tedy přineseme podrobnější informace.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .