Radio4U doplňuje program několika rubrikami a hudebními speciály

radio4u_velke

PROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Září je měsícem, kdy startuje nová rozhlasová sezóna. Několik novinek do svého programu přidává od 5. září Radio4U, internetové rádio hrající výhradně hity 90. let posiluje programovou skladbu a v moderovaném vysílání 10:00 – 18:00 přidává do programu několik nových rubrik, s nimiž vás dnes podrobně seznámíme. Podle vyjádření stanice se jedná o největší změnu v historii stanice vůbec.

Proudové vysílání Radia4U doplní nové rubriky

Pondělí 5. září rozjíždí internetové Radio4U novým programem. Jak uvádí stanice, má se jednat o „největší změnu v historii tohoto rádia„. Do programu se po několika letech vrací rubrika „Vetřelec„, dvakrát denně (po 10. a 14. hodině) odehraje song, který se vymyká hudební dekádě 90. let. Ve stejném čase (tedy po 10. a 14. hodině) startuje novinka s názvem „Tos nežrals„, jejíž náplní jsou rekordy, kuriozity a zajímavosti s Robertem Novákem.

Po 11. a 15. hodině čeká posluchače Radia4U formát „Písíčko„, jak už název napovídá, Jan Navrátil zavede posluchače do světa počítačů, mobilů, her. „Žhavá minuta je určena všem, kteří „mají rádi sex a erotiku„, Renata Richterová poodhalí lechtivá témata.

SOUVISEJÍCÍ: Radio4U mění obal a program

Formáty Film4U a Sport For You vychází z hodinových pořadů, které jsou již zavedené. Nově je budeme slýchat po 12. a 16. hodině. Filmové okno nadále obstarává Nikola Bartošová, sportovní rubriku připravuje Roman Klesa.

Další novinky dostávají prostor po 13. a 17. hodině, konkrétně se jedná o Den D, v níž David Klesa seznámí posluchače s informacemi o tom, která z celebrit právě v tento den slaví a co se v daný den událo. Hvězdy jednoho hitu (tzv. „One Hit Wonder“) poodhalí Tomíno Kavíno, pořad „Hvězda na jedno použití“ představí projekty a interprety, kteří v devadesátých letech zazářily jediným hitem. Reprízy odvysílá Radio4U vždy o víkendu.

Podvečerní šestá ve znamení hudebních speciálů

V pondělí od 18:00 zahájí svůj pobyt v programovém schématu Radia4U pořad s názvem „The Best Of The Best„, nemoderovaný blok servíruje největší hity devadesátých let. Retro Energy s Tomínem Kavánem pokračuje v úterý (s reprízou v sobotu po 11. a v neděli po 19. hodině), stejně jako středeční Megamix (David Klesa) či čtvrteční 4U Chart s Robertem Novákem. Všední dny uzavírá páteční Discoland: „Předvíkendová zahřívací jízda na vaši taneční párty. Luxusní dance startér vás naladí na diskotéku nebo domácí mejdlo. Užijte si hoďku jen s dance hity 90.let bez zbytečných řečí.“

Radio4U je internetové rádio, které hraje výhradně hity 90. let. Prvního května 2011 oslavilo 5. narozeniny a spustilo novou zvukovou grafiku.

radio4u_zariProgramové schéma Radia4U od 5. září 2011. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .