Prima Cool rozjíždí nové internetové aktivity

cool_zelene

Nové internetové stránky televize Prima Cool jsou spuštěny od 6. listopadu, postupně však Prima Cool spouští další novinky. První z nich je internetový obchod televizního kanálu s produkty s „originálním designem“. Koncem tohoto týdne se dočkají fanoušci Primy Cool dalšího nového projektu – „Scream for COOL“, kreativně musí zvládnout své hlasivky.

Web Primy Cool s nastavitelným vzhledem

Počátkem listopadu prošly webové stránky Primy Cool www.prima-cool.cz zásadní renovací, bohatší informace, přehledné uspořádání a uživatelsky variabilní nastavení jsou některými novinkami. „Při prvním otevření poskytnou nové webové stránky rozšířenou nabídku ustálených COOL tipů a nově i aktuality. Návštěvníci jistě uvítají přímý vstup do videoarchivu pořadů, který je s trochou úsměvné technické nostalgie znázorněn v podobě na sobě naskládaných videokazet,“ uvádí Filip Sychra, PR koordinátor TV Prima.

NENECHTE SI UJÍT: Prima od nového roku obětuje hlavní kanál a odstřihne regiony

Web Prima COOL je připraven na další obohacení. Průběžně se mohou jeho návštěvníci těšit na inovované i zcela nově zaváděné rubriky a funkce. Web by se tak měl stát pro příznivce televizní stanice přinejmenším stejně zábavný a obsažný, jako je její programová nabídka a styl komunikace,“ dodává Filip Sychra.

radiotv_face_n03

Repres(z)entuj COOL v e-shopu

Prima Cool spustila 11. listopadu internetový obchod s produkty, které mají originální desing – prvky televizní grafiky. Na projektu se podílí firma Represent, oblečení výrobce nosí adrenalinoví sportovci, ať už jde o skateboarding, snowboarding, BMX, MTB či třeba FMX. „Oblečení Represent je známé zejména svou kvalitou, neotřepaným designem a přijatelnou cenou.“ E-shop Primy Cool najdete na nové stránce www.prima-cool.cz.

PSALI JSME: Prima Cool rozjíždí druhou vlnu novinek, zmapuje těžké práce i bary

V první emisi si budou moci zájemci objednat trička, mikiny, zimní čepice (coolichy) a trenky (Bender boxers). Do konce roku bude sortiment obohacen o župany a mýdla. Kromě čepic, které jsou univerzální, a trenek, jejichž velikost S mohou nosit i dívky, je veškeré oblečení v nabídce jak v pánských, tak dámských velikostech a střizích,“ přibližuje projekt TV Prima. Zboží nebude k dostání nejen na internetu, ale také v kamenných prodejnách.

cool_obleceni

Nová soutěž: Zařvi pro COOL

Už v neděli 20. listopadu spouští Prima Cool projekt s názvem Scream for COOL. „Na zájemce čekají hitparády nejoriginálnějších zapojení do akce, mapa křiků a pro vybrané také zařazení do vysílání v rámci identů televize. Tváří celého projektu je hlasový profesionál nadmíru zdatný – pan Alexander Hemala, s jehož vtipnými scénkami se diváci začnou na televizní obrazovce častěji setkávat už od 11. 11. 2011,“ láká na projekt Prima Cool.

FOTOREPORTÁŽ: Kate Mulgrew sklidila v Praze ovace, zapůsobil na ni hlavně Terezín

Nahrávku křiku lze vytvořit dvěma způsoby – buď vložit do aplikace projektu již existující videosoubor (natočený mobilem, kamerou či fotoaparátem), nebo řev přímo nahrát pomocí webové kamery a mikrofonu. Aplikaci pro nahrání křiku naleznou zájemci na www.prima-cool.cz. Postup je intuitivní, stačí kliknout na odkaz Přidat video. Každá nahrávka může trvat jen 30 sekund. Počet nahrávek je ale neomezený, stejně jako množství účastníků.

cool_hemala

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: