Portál PartyPlanet.cz se představil v nové podobě

partyplanet_logo

Původně zářivě růžovou a pastelově modrou barvu vyměnil portál PartyPlanet.cz za „glossy“ růžovou a tmavě šedou, kompletní obměna grafiky serveru má za cíl vtáhnout návštěvníky do celkového dění, nahrávat mohou vlastní fotografické reportáže z akcí a komentovat obsah z internetových stránek. Během měsíce bude implementován tzv. „chat box“.

Vybrané části lépe pozicně řešeny

Internetový portál PartyPlanet.cz doznal řady změn, zejména se proměnila jeho grafika. Zářivě růžová ustoupila „glossy“ růžové (tedy lesklé, exkluzivní), pastelově modrá rovněž zmizela a nastoupila tmavě šedá.

Z ARCHIVU: Internetové auto roku 2011 zná výsledky

Funkční změny takřka žádné nenastoupily, přesto v některých případech došlo k přesunu část na pozičně lépe viditelné místo a to zejména s ohledem na dosavadní zkušenosti redakce a odezvu návštěvníků. Důraz byl při redesignu PartyPlanet.cz kladen na optimalizace a komfort, novinky by měly podle redakce opět posunout mezi nejlepší portály monitorující noční život v České republice.

Nová sekce článků na PartyPlanet.cz

Návštěvníci PartyPlanet.cz najdou novou sekci pro články, v budoucnu by tak měla vyplnit prostor pro dosud chybějící textový obsah a nabídnout prostor pro zveřejnění tiskových zpráv.

DOPORUČUJEME: Interaktivní magazín iMOTOR s novým designem

Portál PartyPlanet.cz si klade za cíl spojit dva základní pilíře – snadná orientace s dostatkem prostoru pro důležité informace (při zachování ohledu na potřeby návštěvníků) a dostatek pozic pro promo klientů či pořadatelů akcí.

Změny chtějí více zapojit čtenáře

Novinky na PartyPlanet.cz mají ještě více vtáhnout návštěvníky do centra dění, například ve formě nahrávání vlastních fotografických reportáží z akcí a zejména moci komentovat obsah umístěný na webu projektu. V neposlední řadě je plánována implementace chat boxu.

Soutěž o fotoaparáty díky vlastních foto-reportů

Šestitýdenní soutěž o tři stylové fotoaparáty Olympus mají šanci vyhrát ti uživatelé, kteří budou vkládat vlastní foto-reporty. Každé ze tří kol bude trvat 14 dnů, přičemž v každém kole získá jeden z návštěvníků hlavní cenu. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé, kteří v období od 11. srpna do 22. září. Foto-reporty musí obsahovat nejméně 20 fotografií, vítězí ten, kdo bude mít „nejvíce zhlédnutí“. Více informací najdou zájemci přímo na www.partyplanet.cz.

partyplanet_novywebNový vzhled portálu PartyPlanet.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .