Portál ABradio.cz má novou aplikaci pro Android i iPhone

abradionovelogomaleStreamingový portál ABradio.cz nabízí všem posluchačům novou aplikaci pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS. Aplikace obsahuje veškerou nabídku FM stanic a internetových stanic dostupných na stránkách ABradio.cz. Kromě samotného poslechu hudby obsahuje nová aplikace i databázi právě hraných a odehraných skladeb a řadu doplňkových funkcí.

Aplikace nabízí poslech více než 100 rádií z České republiky a Slovenska v kategoriích podle hudebního stylu. Zobrazuje právě hranou skladbu včetně obalu a grafiky alba a možnost sledovat odehrané skladby. Posluchač má možnost přijímat rádio s úspornějším přenosem dat při použití mobilní sítě nebo může zvolit kvalitnější poslech s využitím wi-fi připojení. Aplikace nabízí možnost vytváření oblíbených kategorií stanic a přináší i SLEEP mode – automatické vypnutí přehrávání ve zvoleném čase. Samozřejmostí je i multitasking – aplikace běží na pozadí a můžete poslouchat hudbu z rádií, i když zrovna pracujete s jinými aplikacemi.

Ve vývoji aplikace jsme zohlednili připomínky desítek uživatelů, čehož výsledkem jsou zmíněné funkce, které ulehčí poslech internetových rádií v telefonu,“ říká projektový manager portálu ABradio.cz Jakub Šmejkal.

Mobilní ABradio.cz je vytvořeno pro telefony s operačním systémem iOS (verze 4.3 a vyšší) a Android (verze 2.1 a vyšší). Aplikaci si můžete stáhnout zdarma v App Store případně Google Play. V prvním týdnu se aplikace dostala mezi dvacet nejstahovanějších bezplatných aplikací v App Store.

abradionoveScreenshot webové podoby portálu ABradio.cz, ilustrační foto – archiv RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,