Nový internetový magazín GAMEZINE.cz vychází z formátů známých ze západu

cd_dvd-knihySpolečnost CzechNetMedia spustila v úterý 14. srpna nový internetový magazín GAMEZINE.cz, jak už název napovídá, hlavní slovo budou mít informace o hrách a technologiích. Nový projekt navazuje a rozšiřuje dvě zavedené rubriky portálu TOPZINE.cz. Jak už víte, jedná se o webový portál určen mladším věkovým skupinám. Autoři uvádí, že je propojen s původním magazínem.

Herní a technologický magazín GAMEZINE.cz navazuje na rubriku portálu pro mládež TOPZINE.cz – Technologie a hry. Oba magazíny jsou stále propojené. Tvůrci si od nového projektu slibují možnost představit návštěvníkům širší záběr témat. Na rozdíl od konkurence „není propojen či jinak navázán na žádný e-shop s videohrami„, tím charakterizuje tým jeho jedinečnost.

Čtenáři na něm najdou rubriky zaměřené na videohry, ale také na gadgety s tipy na dárky, high-tech vychytávky, komiksy a filmové blockbustery, zkrátka všechny ty guilty-pleasure věci, které mají mladí tolik rádi. Tento koncept vychází z formátů známých ze západních zemí, kde je toto pojetí velice oblíbené,“ uvedl project manager GAMEZINE.cz Marek Jedinák.

ROZHOVOR: Finanční krizi jsme využili jako příležitost, říká projekt manager portálu TopZine.cz

Hlavním tématem ale nejsou jenom počítačové a konzolové hry, kromě recenzí her a informací o novinkách servíruje portál aktuální zprávy ze světa technologií a vesmíru. První akcí, kde by se měl oficiálně představit je festival her a fantastiky FanCity, který se uskuteční koncem října v Hotelu Olšanka v Praze.

Stávající portfolio internetových projektů společnosti CzechNetMedia v sobě zahrnuje původní portál TOPZINE.cz, na který později navázal projekt FANZINE.cz. Do konce roku 2012 chce CzechNetMedia rozšířit své portfolio o nový web pro mladé ženy, jeho pracovní název je Topgirl.cz a zaměří se patrně na dívky ve věku 12-17 let.

gamezine_nahled

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .