Nová služba Lagardere „Radio Tyccon“ spuštěna, „šéfem rádia teď může být každý“

radiotycoonEXKLUZIVNĚ – Nyní máte možnost vybudovat vlastní rádiovou stanici a stát se magnátem díky nové on-line hře Radio Tycoon, kterou představila společnost Lagardère Active. Hrát ji mohou uživatelé Facebooku nebo majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android. Testovací verzi vyzkoušelo dosud přes 11,5 tisíce hráčů z celéhoho světa. Přinášíme náhledy z nové aplikace.

Rádio provozujete po všech stránkách

Nová on-line hra Radio Tycoon umožní hráčům vybudouvat si vlastní rozhlasovou stanici, hra probíhá v reálném čase a hráči se budou muset o rádio starat po mnoha ohledech. „Budujete rádiovou stanici po funkční i estetické stránce,“ příbližil projekt ředitel digitální divize Lagardère Active, Lubor Zoufal pro RadioTV. „Musí mít anténu, mikrofony a další nezbytnosti pro vysílání, ale také nábytek do zasedačky a občerstvení, aby se zaměstnanci cítili dobře.

PSALI JSME: Lagardere spouští internetové rádio určené nejmenším

Hry na principu „Tycoon“ jsou českým hráčům poměrně známé, hlavním principem je budování reálného byznysu. „Začínáte vysílat z garáže, jako zaměstnance přijímáte facebookové kamarády, nakupujete mixážní pulty, reklamu i pizzu pro moderátory, pouštíte hudbu, necháváte rádio vydělávat a stěhujete se do lepších prostor,“ dodává Lubor Zoufal.

radiotycoon_002Na „ulici“ můžete navštěvovat své přátelé z Facebooku.

Šest jazykových verzí v reálném čase

Aktuálně nabízí aplikace Radio Tycoon nejen českou jazykovou verzi, ale též dalších pět jazyků. Hra probíhá v reálném čase, což znamená, že i ve chvíli, kdy uživatel aktivně nevyužívá Radio Tycoon, hra probíhá dále. Ve chvíli, kdy je vše v pořádku, rádio bez problémů vysílá, uživatel vydělává na reklamách. Není-li správně nastaveno, po čase může poklesnout poslechovost, čož se zákonitě projeví na výnosech z reklamy.

Z ARCHIVU: Lagardere a Centrum uvádí RadioCafe.cz

Uživatel musí myslet na vše, pokud se tak stane, musí například personálu koupit kávu či energetické nápoje. Radio Tycoon z počátku nabízí základní hudební sety (odlies, pop, rock, hip-hop, dance a jiné), mixážní pult a mikrofon.

radiotycoon_001Budete-li úspěšní, rádio bude prosperovat a můžete jej rozšiřovat.

Nejen na Facebooku, ale i v mobilech

Hra Radio Tycoon je určena majitelům účtů na sociální síti Facebook – on-line verze má vlastní profil. Zdarma je ke stažení uživatelům mobilních telefonů s operačním systémem Android. Jak nám sdělilo PR oddělení on-line produktů Lagardère Active ČR, testovací verzi aktivně vyzkoušelo 11,5 tisíce hráčů z celého světa.  Pro Lagardère Active hru vyvinuly společnosti Inmite a FG Forrest. Prodobné informace najdete na oficiálních stránkách Radio Tycoon.

radiotycoon_003Radio Tycoon probíhá v reálném čase, navíc musíte zajišťovat reklamní kampaně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .