Na internetu vzniklo Rádio Povídka. Nabízí slavné příběhy a romány

radio-povidka-167Streamingový portál ABradio.cz rozšiřuje nabídku vlastních stanic mluveného slova. Před několika dny přešlo do ostrého provozu nové Rádio Povídka, které nabízí slavné příběhy a romány minulosti i současnosti. Stanice vysílá pouze mluvené slovo a je tak zajímavým přírůstkem do rodiny rádií multikanálového portálu ABradio.

Dominantou ve vysílání jsou dobrodružné, historické, komediální či detektivní příběhy od klasiků jako je Jules Verne, Agatha Christie, Ota Pavel, Karel Čapek,  Arthur Conan Doyle, Alexander Dumas a mnoho dalších,“ říká projektový manager portálu ABradio.cz Jakub Šmejkal. Výhodou pro posluchače je fakt, že veškerá produkce je dostupná i v CD kvalitě a k dispozici je i časový harmonogram vysílání, díky kterému si můžete vyhlídnout vašeho oblíbeného autora nebo dílo.

Mobilní poslech je možný prostřednictvím speciální verze stránek na adrese m.abradio.cz. Mimo to je stream dostupný v celkové nabídce portálu ABradio, která čítá několik desítek stanic vlastní produkce a celkově přes stovku různých streamovaných stanic.

POSLECHNĚTE SI: Rádio Povídka, on-line vysílání

radio-povidka-banner-675

Portál ABradio.cz patří stejně jako server RadioTV do portfolia internetového vydavatelství Limemedia a je součástí skupiny Media Bohemia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .