Na Google+ si mohou firmy a organizace založit stránky, má ji i RadioTV.cz

googleplusSpolečnost Google spustila na celém světě Stránky Google+, firmy, organizace i konkrétní zančky se mohou s touto sítí spojit a komunikovat se svými zákazníky a fanoušky. Uživatelé mohou všechny tyto stránky jednoduše vyhledat přímo ve vyhledávači Googlu. Internetový gigant navazuje na více než stovku vylepšení na tomto projektu. Ani server RadioTV.cz nezahálí a připojuje se na tuto sociální síť.

Google+ spustil Stránky, následuje konkurenci

Právě spuštěné Stránky Google+ navazují na několik již dříve zapracovaných vylepšení v projektu. Tato síť má aktuálně více než 40 milionů existujících uživatelů na celé světě, nyní se všichni přes tuto sekci mohou spojit se svými oblíbenými značkami a stát se součástí jejich komunity. Používání služby Stránky Google+ není nikterak složité, stačí na záložce kliknout na Vytvořit Stránku Google+ a posléze už lze sdílet informace a příspěvky, kterými chce daný uživatel zaujmout ostatní uživatele Google+.

K TÉMATU: Google+ je tu už pro všechny. Svede vyrovnanou bitvu s Facebookem a Twitterem?

Mezi nové nástroje podle společnosti Google+ patří i tlačítko „+1“, které umožní doporučit danou stránku v rámci Vyhledávání Google. Další novinkou je ikona Google+, kterou mohou firmy umístit na vlastních webových stránkách a propojit je i s vlastní Stránkou Google+. Obě možnosti však už delší dobu fungují v testovacím provozu a také na stránkách RadioTV.cz jsou v provozu.

SOUVISEJÍCÍ: Facebook se radikálně mění, Play.cz na to reaguje

radiotv_face_n05

Výhodou novinky je přímo propojení Stránek Google+ s vyhledávačem Google, umožňuje to nová služba Direct Connect fungující na principu okamžitého a automatického propojení výsledků vyhledávání. Uživateli tak stačí zadat do vyhledávače před hledaný výraz symbol „+“ a Google ho už přepojí na konkrétní Stránku na Google+, kterou si může přidat do svých okruhů. „Cílem Google+ je přinést způsob, jakým komunikujeme a sdílíme informace v běžném životě do softwaru. Uvedení Stránek Google+ je tak dalším posunem vpřed. Uživatelé se mohou těšit i na množství plánovaných zlepšení,“ sdělila společnost Google v tiskové zprávě.

PŘEČTĚTE SI: Google zveřejnil data o odstraňování videií na YouTube, Indii nevyhověl

Na Google+ je i RadioTV.cz, přidejte se k nám

Síť Google+, přímá konkurence světové jedničky Facebook, byla spuštěna oficiálně v září letošního roku. V České republice se během prvního dne zapojila například Česká televize. Redakce RadioTV.cz nedávno spustila zcela novou stránku na největší síti Facebook, každý den nabízíme náhledy článků ještě dříve, než se objeví na samotném webu a do budoucna plánujeme ankety a mnohá jiná, věříme, že zajímavá vylepšení. Profil najdete na adrese www.facebook.com/RadioTVcz.

NENECHTE SI UJÍT: Příští měsíc by měla odstartovat nová služba Google Music

Od prvního dne spuštění Stránek Google+ jsme se připojili i my na novinku společnosti Google, stali jsme se tak vůbec první webem, který se zabývá médii (konkrétně rádii, televizemi či tiskem). Chcete-li se k nám přidat, velmi rádi vás přivítáme. Najdete nás buď pod tímto přímým linkem na náš profil, nebo stačí do vyhledávače na plus.google.com zadat „RadioTVcz„. Ani zde nechybí aktuální informace dříve než na stránkách RadioTV.cz.

radiotv_googleplus_03

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,