Na dovolenou jedině s kvalitním cestovním pojištěním

leto-axa-dovolena-1LETNÍ TIP RADIOTV – Cestování patři v dnešní době k nejoblíbenějším aktivitám a stále více se rozvíjí. Nemělo by se tudíž zapomínat na kvalitní pojištění, které by mělo být součástí povinné výbavy na každou cestu.

Každému, kdo slyší slovo dovolená, se vybaví slunné pláže, horské radovánky, nebo bádání po historických památkách těch nejkrásnějších měst. Ať už vypadá vaše vysněná dovolená jakkoli, všechny mají jedno společné, a to riziko, že se Vám něco stane. Proto je důležité být v případě potřeby připraven možné komplikace řešit a to co s nejhladším průběhem.

Prvním předpokladem klidné a bezstarostné dovolené je sjednání cestovního pojištění. Žádná pojišťovna nemůže zaručit, že se Vám nic nestane, nebo že nebudete řešit nepříjemné situace stejně, jako nezařídí krásné počasí. Dobrá a kvalitní pojišťovna Vás ale může připravit o zbytečné dohadování, soudní vyjednávání a zpětné řešení, které se může protáhnout i na celé roky.

leto-axa-dovolena-1Na dovolené toho moc nepotřebujete. Stačí vhodné místo na relax, pohodlí a cestovní pojištění.

Moment sjednání kvalitního cestovního pojištění by měl přicházet automaticky. Často se totiž stává, že si člověk řekne, že když jede pouze na Slovensko, nemá smysl se pojistit. Není to pravda. Při překročení hranic, by měl být každý připravený na to, že se mu právě tam může cokoli přihodit a nezáleží na tom, jestli se bude nacházet dva nebo tisíc kilometrů od své rodné země.

Vysoce kvalitní cestovní pojištění nabízí například AXA ASSISTANCE. Ta svým zákazníkům nabízí i další služby navíc, které jistě každý rád ocení. Mezi tyto nadstandardy patří připojištění zavazadel, stornování dovolené, právní ochrana a mnohé další. Určitě každý velmi ocení kvalitní asistenční službu, kdy přímo s dotyčným zákazníkem, který se nachází v zahraničí, hovoří rodným jazykem.

Právě AXA ASSISTANCE upozorňuje své klienty, aby si řádně přečetli pojistné podmínky. Klient by si měl dávat pozor na to, co všechno pojistka kryje. Některé pojišťovny sice nabízí velmi výhodné cestovní pojištění, ale klient tam nemá žádné doplňkové služby a vlastně se mu pojistka vztahuje pouze na úraz nebo onemocnění, ale klient už například neví, že se mu pojistka nevztahuje na sportovní aktivity, jako je třeba lyžování nebo turistika.

leto-axa-dovolena-2Už víte kam letos pojedete na dovolenou?

Již před samotnou cestou proto AXA ASSISTANCE upozorňuje, na co všechno by si měli klienti dávat při případných problémech pozor. Pokud totiž klient splní všechny nezbytnosti a bude mít k dispozici vše, co pojišťovna potřebuje k následnému řešení situace, pak AXA ASSISTANCE slibuje hladký průběh.

Uzavřít cestovní pojištění AXA ASSISTANCE můžete přímo z domova přes internet na stránkách www.axa-assistance.cz, nebo stačí jednoduše zajít do jakékoli pobočky AXA, kde Vám profesionálně a osobně pomohou vybrat pojištění přímo na míru dle vaší cesty.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: