Minikonference na téma „Nechte zákazníky pracovat za vás“

la-degustation-onlineSeriál diskusních konferencí La Degustation Online, který již druhým rokem pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení Asociace.BIZ, pokračuje večerem věnovaným tentokrát zapojením zákazníků do samostatných aktivit pomocí zákaznických zón. Konference zodpoví otázky využití zákaznických zón pro různé obory podnikatelské činnosti.

Tyto moderní webové aplikace, fungující jako internetové samoobsluhy, pracují do velké míry za zadavatele. Denně s nimi přicházíme do styku, neboť je používají s úspěchem banky (internetové či mobilní bankovnictví), pojišťovny, telekomunikační operátoři, dodavatelé energií i jiní.  Přijďte se inspirovat jak správně budovat úspěšné zákaznické zóny, v jakém rozsahu, co v nich nabízet, co neopomenout a jak je spravovat.

Tyto a další otázky zodpoví zkušení profesionálové v krátkých přednáškách i následné panelové diskusi. V rámci programu se představí Radek Jirka, Head of Internet, Mobile & Web Banking v UniCredit Bank Czech Republic, a.s., Lukáš Zilvar, který má na starosti projekty digitálního marketingu ve firmě Cetelem a Jiří Malý z Mather Advertures. V panelové diskusi se k nim dále připojí i Tomáš Peterka z Vodafone.

V pořadí již čtvrtá konference La  Degustation Online v letošním roce spojená s ochutnávkou vícechodového degustačního menu a uskuteční se ve středu 19. 6. od 18:00. Zájemci se mohou registrovat na stránkách www.ladegustationonline.cz.

Mediálním partnerem akce je server RadioTV.cz.

ladegustationonline-radiotv-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .