Mediální a showbyznysový web Borovan.cz zpoplatnil část obsahu

internetwwwmalyPo deseti měsících bezplatného provozu přistoupil ke zpoplatnění části obsahu i mediální a showbyznysový web Borovan.cz novináře Aleše Borovana. Nejlevnější předplatné lze pořídit za necelých 4000 korun na tři měsíce bez DPH. Provozovatel webu se tak rozhodl jít podobnou cestou, jakou se před lety vydal momentálně nejúspěšnější český on-line žurnalista Miroslav Motejlek.

Čtvrtletní předplatné vychází dle ceníku na 3999 Kč bez DPH, pololetní na 5999 Kč a roční 8999 Kč. Roční multilicence pro 9 uživatelů vyjde na 33 tisíc korun a přístup pro stovku uživatelů od jednoho subjektu vychází na 49 tisíc korun.

Informace o předplatném včetně přihlašovacího formuláře se na webu objevila teprve v pondělí večer. První zpoplatněný článek má název Bigboard snižoval dluh o desítky milionů korun a je zaměřen na ekonomiku médií a showbyznysu, což je tematický záběr celého webu.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Adam Wolf

    borovan.cz?? neznám… takže mě ani nevadí, že je zpoplatněn, když jsem dosud o jeho existenci ani nevěděl… Jestli to nebude tím, že nejsem podnikatel v mediální (showbusiness) sféře :-)) Jinak řečeno, pro marojitu nepodstatná info a ona showbusinessová minorita si to klidně může dovolit zaplatit… takže co řešit ;-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .