Jan Bambas našel novou práci, díky netradiční osobní kampani

souhlas-ilustraceDosavadní manažer sdružení Asociace.BIZ, který se aktivně podílel na organizaci prestižní ankety Internet Effectiveness Awards nebo série minikonferencí La Degustation Online přechází k marketingové komunikační agentuře Initiative Media. Jan Bambas opouští Asociaci.BIZ k 30. dubnu. Nové uplatnění našel i díky netradiční HR kampani, která probíhala v březnu.

Nezvyklá komunikace Jana Bambase, který si pomocí sociálních sítí a netradičně zpracovaného životopisu v online prezentačním nástroji Prezi pokusil najít novou práci, byla završena už několik dní po vyhlášení. „Honza hledá novou výzvu“, tak pojmenoval svoji osobní HR kampaň, jejímž hlavním cílem bylo rozšířit zpracovaný životopis mezi potencionální zaměstnavatele z oblasti digitálních médií a marketingu.

Samotná myšlenka zkusit jiný přístup, než tradiční cestu personálních portálů, mne napadla pozdě večer, když jsem se díval na svůj standardní životopis a říkal si jak je nudný,“ objasňuje vznik aktivity Bambas. „Nikdy jsem svědomitě nebudoval svou sociální identitu ani velký počet přátel a spojení, proto jsem se obával, zda bude nižší počáteční potenciál stačit pro dostatečné virální rozšíření. První nabídku jsem však obdržel již 30 minut po zveřejnění, a to mě velice povzbudilo k další aktivitě,“ doplňuje Bambas, který nalezl svou novou výzvu v marketingové komunikační agentuře Initiative Media.

PSALI JSME: Honza hledá novou výzvu aneb netradiční způsob jak najít práci

honza-hleda-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .