Jak dlouho vydrží Pavel Hapal na lavičce Sparty? Sázková kancelář přišla s netradiční kampaní

Před letenskou svatyní byly nainstalovány náhrobní kameny se jmény bývalých trenérů Sparty a roky jejich působení. Na posledním, čtrnáctém náhrobním kameni je vytesáno jméno Pavla Hapala s QR kódem, který sázkaře nasměruje.

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Kampaň naznačuje, že Pavel Hapal zatím nemá stanoven termín případného vyhazovu

Kampaň se zaměřuje na časté výměny trenérů, ke kterým dochází ve fotbalové Spartě, obvykle z důvodu neuspokojivých výsledků. Management Sparty před několika dny odvolal extravagantního italského trenéra Andreu Stramaccioniho, jenž pořádně provětral peněženku majitele klubu Daniela Křetínského.

Sparta v průběhu loňského léta angažovala značný počet hráčských posil. Přestupová politika si vyžádala stovky milionů korun a dalších zhruba 50 milionů mělo jít na náklady realizačního týmu, který si přivedl trenér Stramaccioni.

Spartě a jejímu majiteli se však investice do posil nevyplatila. Nový tým nejprve nezvládl kvalifikaci o Evropskou ligu a v průběhu podzimu neměl uspokojivé výsledky ani v lize, ani domácím v poháru. Sparta ale neukázala úspěšnou tvář ani na jaře a nyní se nachází až na páté příčce, přičemž reálně hrozí, že po sezoně zůstane bez možnosti hrát o evropskou soutěž.

Náhrobní kameny se jmény bývalých trenérů Sparty. Fotografie pochází z kampaně sázkové kanceláře Chance a agentury Outbreak

Náhrobní kameny se jmény bývalých trenérů Sparty. Fotografie pochází z kampaně sázkové kanceláře Chance a agentury Outbreak

Bookmakeři věří, že Hapal bude trenérem Sparty i v příští sezoně

To byl zřejmě i důvod proč vedení Sparty bleskurychle sáhlo po novém trenérovi. Ze slovenské reprezentace do 21 let vykoupilo úspěšného trenéra Pavla Hapala. Ten bude mít nelehký úkol vrátit Spartu na vítěznou vlnu.

Dění kolem Sparty využila sázková kancelář Chance ve své nové kampani. Před letenskou svatyní byly nainstalovány náhrobní kameny se jmény bývalých trenérů Sparty a roky jejich působení. Na posledním, čtrnáctém náhrobním kameni je vytesáno jméno Pavla Hapala s QR kódem, který sázkaře nasměruje do online prostředí, aby si mohl vsadit na to, jak dlouho Pavel Hapal na Letné vydrží.

Bookmakeři věří, že Pavel Hapal bude trenérem Sparty minimálně ještě na začátku podzimní části nové sezony. Podle kurzů ale není zřejmé zda vydrží na lavičce i celou příští sezonu.

Za kreativním konceptem a realizací stojí agentura Outbreak.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .