Impression Media posuiluje pozice, získalo exkluzivní zastoupení webu CSFD.cz

internet-reklama-651

Největší internetové mediazastupitelství na českém trhu Impression Media ze skupiny Media Bohemia zásadním způsobem posiluje svou pozici na trhu. Od ledna příštího roku bude exkluzivně zastupovat největší filmovou databázi na českém trhu CSFD.cz.

Server CSFD.cz patří mezi největší online média v ČR. Návštěvnost za měsíc září 2013 byla dle NetMonitoru na úrovni přes 1,5 milionu reálných uživatelů, kteří vygenerovali přes 100 milionů zobrazení. Od listopadu 2013 Impression Media již rozšířilo své portfolio o veškeré online tituly vydavatelství Burda Media, tedy weby Elle.cz, Maxim.cz, Marianne.cz, Apetitonline.cz, Joyonline.cz nebo Svetzeny.cz.

Impression Media posílila i v personální oblasti. Generálním ředitelem se od listopadu stal Jan Fahoun, který posledních pět let v rámci skupiny Media Bohemia řídí internetové aktivity skupiny včetně transakčních projektů – Cestuj.cz, Urbanstore.cz, Dobrykos.cz a DeliDeli.cz a rovněž i obsahové weby – Autoweb.cz, Living.cz, Femina.cz, ABradio.cz nebo i RadioTV.cz. Pozici obchodního ředitele Impression Media nově obsadí Robert Wolf, ktery přichází do společnosti z Centrum Holdings, kde v minulosti působil na pozici account directora.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .