Síť rádií Kiss spustila nové stránky

Před pár dny se na webu sítě rádií Kiss objevil nápis „připravte se na nový start“. Na stránkách se odečítal čas do spuštění nového webu. Novou grafickou podobu svých webových stránek pak představila 2.února 2007. Rozcestník ke všem webům najdete na www.kiss.cz.

Rádio Kiss 98 je „prvním rádiem, které ví, po čem ženy touží“. Sloganu odpovídá celkovému ladění webu. Na horní části stránky je vyobrazeno pět žen (jen pro zajímavost – žena se sluchátky, plavající v bazénu,…)  Růžová barva dominuje celé nabídce odkazů. Kromě dnes již samozřejmého live vysílání (kvalita 16 / 32 / 64 / 128 kb/s) se zde objevují rubriky jako Společenský koktejl (dozvíte se zajímavosti o Alici Bendové, jak si vybrat svetr,…), Filmové tipy, soutěž Tajemný zvuk nebo výuka angličtiny. I moderátoři tu mají své místo, připomeňme alespoň ty nejznámější: Šárka Kubelková, Honza Musil a před týdnem nastoupivši Hanka Kousalová.

Ve zcela jiném stylu se prezentují nové stránky ostatních rádií sítě Kiss (Kiss Hády, Kiss Morava, Kiss Publikum, Kiss Jižní Čechy, Kiss Proton a Kiss Delta). Zde dominují barvy šedá, žlutá a oranžová. Na webu rádií již nenajdete webkameru, na niž byli posluchači dříve zvyklí. V záhlaví stránky se dozvíte, jaké hity právě posloucháte či na jaké frekvenci dané rádio naladíte. Dále se na stránkách zobrazuje aktuální fotografie moderátora, který míchá muziku. Aktuální hitparáda TOP 30 nechybí stejně jako upoutávky na pořady a soutěže.

Web dále nabízí Novinky ze showbiznisu, Akce rádií, fotky Teamu. Posluchači mají rovněž přihlásit se do Kiss Klubu. Co tím získají? „Jen členové Kiss Klubu se dostanou do zvláštní sekce na našem webu, kde na ně vždy čekají žhavé novinky, ukázky toho nejlepšího z našeho vysílání a další. Jen členové Kiss Klubu mají spoustu výhod v našich soutěžích,…“ uvádí web. Pokud tedy chcete nahlédnout, co nabízí sekce Podcast, musíte se přihlásit. Například Kiss Morava umístila do Podcastu to nejlepší ze své ranní show s názvem „Ranní šourání“. I ostatní rádia sítě Kiss nabízí to nejlepší ze své ranní show.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .