Nova rozjela nové internetové stránky

Po víkendovém zkušebním provozu startují 4. prosince 2006 nové internetové stránky TV Nova. Upoutají jak moderním designem, tak rozšířeným obsahem, který uspokojí všechny příznivce nejsledovanější stanice v České republice.

Právě takto láka TV Nova na svůj nový web. V listopadu 2004 Nova změnila podobu svých webových stránek. Jejich náplň byla – tiskové zprávy, sledovanost, přehled pořadů, archiv a fotogalerie. V srpnu tohoto roku ředitel Petr Dvořák uvedl, že se TV Nova chystá vylepšit své internetové stránky a více je propagovat na obrazovce. V rámci vnitřní reorganizace Nova zřídila internetovou sekci. A na co se můžete těšit? Na moderní design a větší přehlednost. Úvodní stránka nabízí aktuální informace o dění v televizi, zprávy z domova, světa či sportu, zajímavosti. Samozřejmě nechybí televizní videoarchiv či nedávno spuštěná videopůjčovna. Jak uvádí TV Nova v tiskové zprávě: „Dále zde kromě obsáhlejšího programu TV Nova najdeme i internetový magazín ANOvinky, což je moderní nástupce časopisu ANO. Dozvíme se v něm zajímavosti a informace nejen ze zákulisí TV Nova, ale i ze společnosti. Internetovou podobu dostává i Klub diváků, který bude právě na stránkách www.nova.cz nabízet svým členům účast na akcích pořádaných TV Nova, soutěže o ceny, vstupenky a další výhody. Redakce stránek připravuje také internetové služby, které by divákům přinesly další interaktivní zábavu k jejich oblíbeným pořadům.“

Nový web má i slovenská JOJ

Přitom stávající verze byla spuštěna teprve začátkem letošního roku. Nový web dostal živější design, jeho obsah je však velmi podobný. Na titulní stránce pracuje s upoutávkami ve flash-verzi, podobně jako TV NOVA či slovenská Markíza. Novinkou je především speciální sekce zábava, kde si můžete zahrát například hru „Pálí Vám to“ (u nás moderoval Zdeněk Podhůrský). Umíte-li dobře slovensky, neváhejte a hrajte! Máte-li zájem zabrouzdat do archívu či se podívat na živé vysílání, máte příležitost. Dokonce si můžete přehrát i jednotlivé upoutávky na vlastní pořady. TV JOJ používá novou technologii při přehrávání pořadů. Návštěvníci tak nemusí čekat na načítání celého videa a mohou záznam posouvat rovnou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,