Nové weby Hitrádií – zatím bez nováčků

Rodina Hitrádií vznikla počátkem září 2005 a v současné době ji tvoří rádia Hitrádio Orion, Hitrádio FM Plus, Hitrádio Vysočina, Hitrádio Faktor, Hitrádio FM Labe a Hitrádio Crystal. Letos v březnu se rodina rozrostla o nové členy – Dragon, Most, Metuje. Hitrádio je formátováno pro posluchače ve věku přibližně 25 až 45 let. Tomu odpovídají hudební playlisty všech rádií, které jsou si s přihlédnutím k regionálním odlišnostem podobné. Weby nových přírůstků do rodiny Hitrádií budou spuštěny 1. května 2007.

Na stránkách „nováčků“ se zatím objevuje oznámení: „Vážení návštěvníci a obchodní přátelé, v současné době dochází k úpravě internetové prezentace Hitrádia. Již v brzké době budete moci navštívit novou www stránku a dozvědět se tak více informací o nás. Vaše Hitrádio.“ Navíc probíhá odpočítávání do data spuštění.

Weby nynějších Hitrádií vycházejí z podobného základu, nabízí samozřejmé rubriky jako program, profily moderátorů, pozvánky na akce, dopravu. Nechybí ani pravidelné legrácky, procházka rádiem či aktuální hitparáda. Výjimku tvoří rádio FM Plus, jehož web působí, jako by byl z jiného světa.

Naši posluchači budou mít díky němu možnost blíže se seznámit s Hitrádiem Dragon a jeho zaměstnanci. Prostřednictvím fotografií může podniknout virtuální procházku rádiem, dále si prohlédnout fotografie moderátorů, kteří ho provázejí každým dnem a z krátkého profilu se o každém DJ dozví pár informací,“ uvádí informace Alena Kovářová, promotion manager rádia Dragon.

Dále bude mít možnost přečíst si krátké články o akcích, které rádio pořádalo v minulosti, i o těch, které teprve chystá. Časem se tu samozřejmě objeví i fotografie z aktuálních promo akcí. Samozřejmostí bude také přehled programové skladby, kterou rádio nabízí, dále aktuální hitparáda, zpravodajství a odkaz na písničky na přání.Web bude samozřejmě pravidelně aktualizován – což bude oproti minulosti také velmi pozitivní změna. Další novinky a zajímavosti se budou objevovat samozřejmě v průběhu fungování webu,“ dodává Kovářová.

Podle posledního průzkumu poslechovosti si nynější rodinu Hitrádií denně naladí 484 tisíc posluchačů, týdenní zásah činí 975 tisíc. Celkově Hitrádia zaujímají 5,8% podílu na rozhlasovém trhu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,