Live.cz zahajuje internetové vysílání Rádia Student

Server Live.cz, který zajišťuje internetový provoz již více než 60 českých rádií, video přenosů a celé palety dalších služeb, začíná od dnešního dne živě vysílat také Rádio Student 107 FM.

Praha, 2. března 2006 – Zájemcům o kvalitní a alternativní hudbu a kulturu jistě neušlo uvedení zbrusu nového rádia v květnu loňského roku, jenž svým teenagerovským pojetím představuje velice oblíbenou volbu zejména mladých lidí do 35 let. Stylová kombinace obsahu vysílání, jedinečná nejen v brněnském regionu ale i v celé republice, je nově k dispozici také prostřednictvím serveru Live.cz. Stejně jako na stránkách www.radiostudent107.cz vysílá na Live.cz ve formátu Microsoft Windows Media v kvalitách 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps.

Vysílání Rádia Student bylo zahájeno v Brně dne 1.5.2005 na frekvenci 107 FM a již krátce poté byl zaznamenán odliv více než 15.000 stálých posluchačů ostatních brněnských rádií. Charakteristika vysílání, která oslovuje nejen studenty středních a vysokých škol, jichž je v dané lokalitě přes 140.000, je bezpochyby přením vodítkem úspěšnosti celého projektu. Protože se nejedná o komerční rádio, svoboda vysílání umožňuje znatelně vyšší cílení na danou skupinu posluchačů. Jeho kvality snadno ocení také uživatelé kabelových sítí v Brně a to na frekvencích 97.90 FM (UPC) či 96.10 FM (Karneval).

Rádio Student vysílá 24 hodin denně, struktura obsahu je pro všední dny a víkendy uzpůsobena odlišně a jeho program se skládá z celkem 7 bloků počínaje ranním a nočním konče. Díky široké řadě pravidelných pořadů ze všech sfér aktuálního dění si každý posluchač nepochybně přijde na své. Připraveny jsou nejrůznější soutěže, magazíny, poradna, seznamka, zpravodajství, hudební speciály a mnoho dalšího.

Marcela Buchtová

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .