Delta a Jizera budují weby

Pravděpodobně v polovině května se opět probudí k životu internetové stránky Rádia Delta. Svého času bylo možné homepage Delty navštívit, ale později se její tvůrci odmlčeli. V historicky krátké době se ale budeme moci setkat s novou verzí těchto stránek, které by měly poskytnout vyčerpávající informace o tom, kdo a co vlastně je rádio Delta a co od něho může potenciální posluchač čekat.

To, zda budou tyto stránky přístupné za týden nebo za měsíc, údajně závisí na servisní firmě, která jejich zpracování technicky zabezpečuje. Byl jsem ale ujištěn, že na celé věci se usilovně pracuje a zástupci této mladoboleslavské frekvence se rozhodně chtějí pochlubit co nejdříve. Přesnější informace o termínu spuštění oficiálních stránek Delty vám ve svém vysílání poskytne samo rádio. Pokud nejste z těch šťastnějších a 92.9 FM v Boleslavi a okolí nenaladíte, jistě se podrobnosti dozvíte zde.

Pro zajímavost ještě dodám, že podle informací, které jsem na Deltě obdržel, se počítá se stavbou podobné homepage i pro spřízněné respektive sesterské Rádio Jizera, které také vysílá z Mladé Boleslavi na frekvenci 105.7 FM. O domény pro obě stanice je prý dobře postaráno, tak se nechme překvapit. Doufejme, že půjde o překvapení veskrze příjemné.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .