Broadbandový portál live.atlas.cz spustil internetové vysílání rádia Kiss Delta

Rádio Kiss Delta se stalo již 46. rozhlasovou stanicí, kterou lze poslouchat na internetu prostřednictvím broadbandového portálu live.atlas.cz. Rádio Kiss Delta se tak zařadilo mezi úspěšné české rozhlasové stanice ze sítě Kiss rádií, které lze poslouchat na internetu v kvalitě streamu 16, 32, 64 kbps a ve špičkové kvalitě 128 kbps.
Rádio Kiss Delta je regionální hudební stanice z Mladé Boleslavi zaměřující se ve vysílání na posluchače ve věku 16 – 27 let. Hraje HOT AC format. Rádio Kiss Delta svým FM signálem pokrývá převážnou část středočeského kraje, liberecký kraj, pardubicko, královéhradecko a kolínsko a nymbursko.

Podle posledních průzkumů (Mediaprojekt 4.Q 2004) poslouchá Rádio Kiss Delta 69 000 posluchačů týdně a dlouhodobě si udržuje dominantní pozici v kraji.

Jednou z hlavních činností společnosti Pozitiv s.r.o. je online vysílání českých rádií. Tato rádia můžete poslouchat v nejlepší kvalitě, která uspokojí i ty nejnáročnější posluchače internetového vysílání. V přehrávačích zobrazujeme u některých rádií také názvy skladeb a jména interpretů, případně názvy pořadů. Pozitiv si za dobu své existence vytvořil silnou a loajální skupinu uživatelů portálu live.atlas.cz. Měsíčně portál navštíví přes 150 000 uživatelů, kteří jsou zcela jasně vyhraněni.

Mezi jejich základní charakteristiky patří vysoká míra akceptace nových technologií, technických hraček, vyšší příjmy, dobré počítačové vybavení a hlavně vyšší znalost práce s internetem. Pozitiv odvysílal již přes 150 živých video přenosů přes internet. Od návštěvy Dalajlámy, přes různé konference, módní přehlídky, tenisové turnaje až po veleúspěšný přímý přenos z koncertu Madonny.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .