ABradio spustilo službu MyABradio – vlastní rádio za 24 Kč denně

Společnost ABradio, jeden ze dvou hlavních provozovatelů internetových rádiína českém trhu, přichází na trh s novým produktem MyABradio. Díky němu si může vlastní internetovou stanici vytvořit každý hudební fanda či začínající DJ, za poplatek 740 Kč měsíčně klient získá vlastní rádio s hudebním výběrem až 30 tisíc skladeb a bez povinnosti řešit vztahy s autorskými organizacemi OSA a Intergram.

Mít vlastní rozhlasovou stanici je snem mnoha hudebních fanoušků nespokojených s nabídkou terestrických rozhlasových stanic, což denně potvrzují ohlasy v diskuzních fórech RadioTV. O založení terestrického rádia si takový posluchač může nechat maximálně zdát, ale i vytvoření a provoz internetové rozhlasové stanice podléhá četným omezením a její provoz je finančně náročný. Díky novému produktu MyABradio si může vlastní rozhlasovou stanici na internetu vytvořit a provozovat každý, kde je ochoten vynaložit alespoň 24 Kč denně.

„Z naší mnohaleté zkušenosti s provozováním internetových rádií víme, že zájem o provozování vlastního internetového rádia je veliký. Bariérou dnes už nejsou ani tak peníze, jako spíše obavy spojené s osvojením si použité technologie,“ říká Adam Křikava ze společnosti ABradio. „Ovládání MyABradio je však velmi jednoduché a intuitivní, takže jeho obsluhu zvládne opravdu každý. Nejlevnější verze Mini navíc začíná na 740 Kč měsíčně, takže vlastní internetová stanice má skutečně předpoklady stát se lidovou záležitostí.“

V uvedené ceně jsou již zahrnuty všechny poplatky autorským svazům, přístup do databáze více než 30.000 songů a technologická podpora od společnosti ABradio. Náročnějším uživatelům pak ABradio nabízí i pokročilejší verze svého produktu Lite, Medium, Profi a Profi+, které variantně nabízejí inteligentní funkce tvorby playlistu, marketingovou podporu ABradia, možnost živého vysílání, pronájem profesionálního odbavovacího software, vyšší přenosovou rychlost streamu a další benefity.

Podrobné informace přineseme ve středu v rozhovoru s generálním ředitelem ABradio Adamem Křikavou. Dozvíte se bližší podrobnosti o této nové službě, důvody, proč k jejímu spuštění došlo až nyní a také možnosti, jak provozovat rádio, které nenaplníte jen muzikou, ale i vlastní moderací. Podrobné informace a přesné specifikace jednotlivých verzí MyABradio lze nalézt na internetových stránkách www.myabradio.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,