Finálový galavečer Internet Effectiveness Awards proběhl v Lucerně

iea-12-logoJiž dnes proběhne vyhlášení každoroční soutěže Internet Effectiveness Awards, která oceňuje nejpovedenější internetové projekty uplynulého roku v ČR. Slavnostní galavečer proběhne od 18.30 hod. v Paláci Lucerna a je otevřen nejen pro odbornou ale i širokou veřejnost.

Zúčastnění se mohou těšit na velký orchestr Melody Makers včele s Ondřejem Havelkou, dobové kostýmy a písně, netradiční atmosféru a nejedno překvapení. Server RadioTV je mediálním partnerem soutěže.

Internet Effectiveness Awards každoročně oceňují nejefektivnější česká internetová řešení. Podle webu soutěže jsou ceny „uznáním, že vítězové dokáží využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany, a dokáží přitom dosáhnout skutečných výsledků„.

Loni se z prvenství v anketě těšili tvůrci portálu Výmoly.cz, který upozorňuje na situaci na silnicích. Mezi nejúspěšnější se zařadila také společnost Asiana, která dokázala zvítězit hned ve třech kategoriích s projektem Letuska.cz nové generace a souvisejícím platebním centrem. Dvě vítězství si odnesl portál na podporu dárcovství Darujsprávně.cz od OgilvyInteractive a aplikace TAXIcheck od agentury Et netera.

Bližší informace ohledně letošního ročníku a související shortlist si můžete přečíst v článku Soutěž IEA 2012 už má shortlist, galavečer v Lucerně.

iea-12-vizual

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .