Fajn rádio se zapojilo do seznamovací sítě, rozhlasoví moderátoři mohou najít nové fanoušky

Fajn rádio zahájilo spolupráci se vznikající seznamovací sítí Yellobar.com, kde budou mít posluchači k dispozici hudební novinky z pořadu Fajn fresh. Přímo na hlavní straně je integrován přehrávač nejnovějších dílů pořadu.

plaz-siluety-ilust-651

Vznikající síť hodlá expandovat do zahraničí

Vznikající projekt nové seznamky koresponduje s cílovou skupinou Fajn rádií a síť rádií propaguje nový produkt i na svém Facebooku. Seznamovací síť chce dát prostor i moderátorům, kteří mohou umístit na portál své profily a interagovat se svými posluchači i prostřednictvím této sociální sítě.

Za projektem online seznamky a sociální sítě Yellobar.com stojí čeští zakladatelé, kteří v budoucnu počítají s rozšířením projektu i mimo Českou republiku. Jedinečnost projektu autoři komunikují v personalizaci a dynamičnosti. Uživatelé vidí pouze profily své cílové skupiny. Například heterosexuální muž uvidí pouze profily heterosexuálních žen, gay uvidí pouze profily gayů: „Seznamka je tak plně personalizovaná pro to, co uživatel opravdu hledá,“ vysvětluje mluvčí projektu Lucie Tóthová.

Výrazným oživením projektu je hudební přehrávač Fajn fresh

Dynamičnost spočívá v tom, že uživatelé jsou ihned informováni o tom, kdo se aktuálně z cílové skupiny zrovna přihlásil a kdo navštívil či hodnotil jejich profil, na základě čehož mohou jednoduše zahájit konverzaci. Výrazným oživením projektu je i provázanost s hudebním přehrávačem Fajn rádií.

Fajn rádio nabídne exkluzivně pro uživatele Yellobar.com hudební novinky z pořadu Fajn Fresh. Přímo na hlavní straně seznamky je plně integrován přehrávač, prostřednictvím kterého si uživatelé pustí vždy nejnovější díl pořadu,“ prozradil Libor Červinka, hudební manažer Fajn rádia. Posluchači stanice mohou navíc získat startovní kredit pro prémiové služby zmíněného portálu.

Komunikační platforma pro rozhlasové i televizní moderátory

Yellobar.com nabízí zároveň extra výhody ve formě VIP zobrazení i pro moderátory. V případě, že se jakýkoli moderátor registruje na tuto sociální síť, získá rovněž kredit pro prémiové služby až v hodnotě 1000 korun. Jednotlivým uživatelům se tak moderátor může zobrazovat přímo na hlavní straně a navázat tak s uživateli kontakt. Pro moderátory oslovující aktivní posluchače se tak otevírá další komunikační platforma.

Podmínkou akce je registrace pod pracovním e-mailem moderátora, abychom ověřili identitu moderátora, a odeslání zprávy pro připsání kreditu na adresu hi@yellobar.com s heslem MODERATOR1000. Pak už je nutné pouze nastavení reprezentativní profilové fotografie, která může obsahovat logo média,“ doplnila Lucie Tóthová, tisková mluvčí projektu.

Náhled služby s integrovaným přehrávačem Fajn Fresh

yellobar-nahled-651

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: