Dobročinný projekt Darujsprávně.cz má nového partnera

darujspravne-167Unikátní dárcovský portál Darujsprávně.cz má nového partnera. Dobročinný projekt nově podpořila společnost Impression Media, která představuje nejsilnější mediální zastoupení na českém internetu. V rámci spolupráce poskytne prostor pro inzerci a propagaci portálu.

Jelikož je naše branže velmi hektická, nezbývalo nám příliš času, abychom se zamýšleli nad dobročinnou činností koncepčně a řešili jsme ji spíše  nahodile a s různými subjekty. Nyní jsme se však rozhodli podpořit konkrétní projekt, za kterým vidíme správnou myšlenku, velký potenciál a silnou osobnost ve vedení v podobě Kláry Šplíchalové, která je báječným člověkem na správném místě,“ uvedla Petra Jačková, ředitelka společnosti Impression Media.

Darujsprávně.cz je první projekt v České republice, zaměřený na individuální dárce. Hlavním cílem projektu je rozvoj a stimulace osobního dárcovství a angažovanosti veřejnosti do neziskových projektů. Snahou je co nejvíce zkrátit cestu mezi dárci a neziskovými organizacemi. Internetový portál nabízí seznam různých projektů dvou stovek prověřených neziskových organizací, které v současnosti pořádají veřejnou sbírku.

„Od spolupráce si slibujeme další zviditelnění projektu Darujsprávně.cz, prvního českého dárcovského portálu,“ uvedla Klára Šplíchalová, ředitelka Fóra dárců, které portál Darujspávně.cz provozuje.

Lidé mohou projekty podpořit platebními kartami Visa, Mastercard a dalšími typy karet nebo online platebním nástrojem PaySec. Portál zároveň představuje dárcům heslo pro dárcovskou SMS nebo číslo sbírkového účtu neziskových organizací. Projekt Darujsprávě.cz realizuje Fórum dárců, které rovněž provozuje Dárcovské SMS, ve spolupráci s agenturou Dark Side.

darujspravne-banner-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .