Chytré rádio YouRadio dorazilo do iPhonů

youradioSkupina Lagardère Active ČR dnes do světa iPhone vypustila aplikaci YouRadio, ta umožní stejně jako známý internetový projekt přehrávat hudbu podle nálady a vkusu jednotlivého posluchače. Výhodou služby je bezplatné stažení a používání. Už několik měsíců je k dispozici všem, kteří mají chytrý telefon s operačním systémem Android. Od dnešního dne si ho mohou stahovat všichni majitelé iPhonů.

YouRadio přechází z Koule.cz do iPhonů

YouRadio hraje pouze ty skladby a interprety, na které má daný uživatel chuť, proklamuje to alespoň skupina Lagardère Active ČR. Ta dnes informovala o spuštění služby YouRadio pro moderní přístroje iPhone. „YouRadio dává možnost vybrat si k poslechu jen takovou hudbu, na kterou máte zrovna chuť a náladu,“ popsal ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardère Active Lubor Zoufal. „Jednoduše vyberete interpreta nebo žánr a posloucháte. YouRadio pak nabízí další hudbu ve stejné náladě.“

K TÉMATU: Koule.cz vstupuje na iPhone, iPad i Android

Skladby si uživatelé jednoduše zvolí tak, že je označí „líbí“ či „nelíbí“ a vytvoří si personalizované rádio. Součástí aplikace YouRadio je budík a načasované vypnutí. „V databázi jsou domácí a zahraniční skladby od více než sedmi tisíc interpretů mnoha žánrů jako je disco, blues, rap, pop, rock, funk nebo country,“ vyjmenovává Barbora Petrová, PR on-line produktů skupiny Lagardère, možnosti aplikace YouRadio.

PŘEČTĚTE SI: Hudební i-projekt MusicJet startuje, zapojí se Seznam.cz a Lagardere

Pomocí aplikace YouRadio si koncový uživatel přehrává své skladby bez nakupování, stahování a skládání playlistů, profil a tzv. „nálady“ spravují posluchači přímo na portálu Koule.cz. Jak dodává skupina Lagardère, aplikaci pro Android si stáhlo téměř šest tisíc uživatelů. obilní aplikaci YouRadio pro iOS i Android vyvinulo české studio Inmite.

ROZHOVOR: E2 předvádí unikátní výkon při práci s mladými v době konkurence jiných druhů zábavy

youradioiphoneNáhledy nové aplikace YouRadio pro iPhone. Pro zvětšení klikněte myší. Zdroj: Lagardère Active ČR

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .