Autoweb.cz se stal součástí nabídky portálu VOLNÝ

autoweb-czAuto-moto sekce portálu VOLNÝ.cz v posledních dnech významně posílila. Návštěvníci zde nově nacházejí obsáhlé denní zpravodajství ze světa čtyř kol, recenze nových i ojetých vozů, glosy, reportáže a další informace pro motoristy. Poskytovatelem nového obsahu je autoweb.cz.

Autoweb.cz zpřístupní svůj obsah na titulce portálu VOLNÝ

VOLNÝ.cz získává v rámci spolupráce autentický, hodnotný a unikátní obsah, zatímco autoweb.cz má k dispozici prostor, ve kterém může čtenářům Volného nabídnout tématicky související články na své domovské adrese. „VOLNÝ.cz patří k předním portálům na českém internetu a já jsem potěšen, že můžeme jeho prostřednictvím nabídnout náš obsah statisícům nových čtenářů. Autoweb.cz je v ČR největší motoristický web, který za sebou nemá zázemí nadnárodního vydavatelského domu. Přitom produkuje vlastní recenze nových i ojetých vozů, reportáže, poradnu pro řidiče a další obsah s vysokou přidanou hodnotou,“ řekl Jiří Červenka, výkonný ředitel společnosti Limemedia, a.s., jež patří mezi přední internetová vydavatelství na českém mediálním trhu. Kromě Autowebu zpřístupňuje pro čtenáře portálu VOLNÝ i obsah některých dalších webů, například Femina.cz.

Manažer portálu VOLNÝ.cz z vydavatelství Economia Daniel Kotlaba považuje Autoweb.cz za jednu z nejsilnějších a nejrespektovanějších značek na českém internetu. „Autoweb.cz je zavedená značka a dnes patří k nejrespektovanějším a nejnavštěvovanějším motoristickým webům v České republice. Magazínová sekce portálu VOLNÝ.cz se zahájením této spolupráce významně posílila a věřím, že naši uživatelé články s auto-moto tematikou ocení.

Limemedia pokračuje ve vydávání nejúspěšnějšího magazínu iMotor

imotor-titulkaKromě obsahových portálů vyniká společnost Limemedia i další zajímavou aktivitou. Pravidelně pro své čtenáře vydává elektronické magazíny přímo do e-mailové schránky. Jejich výhoda spočívá ve spojení tradičního „papírového“ časopisu s interaktivitou, která je možná na internetu. Čtenář si může v každém magazínu listovat, převracet stránky a vedle běžných textů a obrázků má k dispozici i zajímavé animace a videa. Tímto způsobem mohou uživatelé odebírat například motoristický magazín iMOTOR, který je součástí portálu Autoweb.cz.

Zároveň společnost nabízí svým klientům vytvoření iMagazínu na míru. Podrobnější informace můžete najít na webu Magazín na míru.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .